ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnica, hala i obiekty sportowe Orlik 2012Technika Zawodowe

technik: pojazdów samochodowych; mechanizacji rolnictwa i agrotroniki; żywienia i usług gastronomicznych; informatyk; architektury krajobrazu; ekonomista; logistyk

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; oddział sportowy

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

zawód: mechanik pojazdów samochodowych; mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych; kierowca mechanik

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

bezpłatny internat, prawo jazdy; udział w projektach współfinansowanych przez UE w ramach EFS, Erasmus+; dodatkowe zajęcia dydaktyczne

Czytaj więcej
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Nietypowo, bo w poniedziałek (9.04.18r. o godz. 18.00) koszykarze Miasta Szkła Krosno podejmowali we własnej hali aktualnego Mistrza Polski – zespół Stelmet Enea BC Zielona Góra.
 Był to przedostatni pojedynek naszej drużyny przed własną publicznością. Trudne zadanie czekało naszych koszykarzy, ale po wielkich zmaganiach i wyrównanej walce wywalczyli tylko dwupunktową przegraną. Mecz zakończył się wynikiem 97:95 dla zespołu Stelmetu.

 Najlepiej punktującym zawodnikiem Miasta Szkła Krosno w tym meczu był Anton Gaddefors, zdobywca 30 punktów i 5 zbiórek.
 Grupa młodzieży z naszej Szkoły, 14 uczniów - kibiców koszykówki wraz z opiekunami: Pawłem Kowalskim i Teresą Mazurek oglądała pełen emocji mecz na hali MOSiR-u w Krośnie. Po meczu mieliśmy przyjemność rozmowy z zawodnikami „Szklanej drużyny” oraz zrobieniu zdjęć grupowych, jak i indywidualnych selfie.
 Koszykarscy kibice ZS Iwonicz: Bereżański Jakub, Bończak Patryk, Czekaj Paulina, Dąbrowska Magdalena, Dąbrowski Piotr, Dyjak Gabriela, Głód Weronika, Kulisz Paula, Kulik Krzysztof, Matyszczak Katarzyna, Nastyn Aleksandra, Orluk Krzysztof, Prajsnar Kacper, Sobiecka Anita.

Zdjęcia w galerii