Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

8 marca roku Pańskiego 2018, czwartek. Jeden z najcieplejszych dni w ostatnim czasie, dość słoneczny, ale... to nie istotne, bo tego dnia, tradycyjnie, obchodzimy Dzień Kobiet - święto wszystkich Pań i dziewcząt.

Z tej okazji pragniemy złożyć najlepsze życzenia, gorące i szczere wszystkim przedstawicielkom płci pięknej:

przede wszystkim zdrowia, szczęścia oraz cierpliwości,
aby szanowne Panie mogły nieustannie dążyć do realizacji swoich marzeń,
samych radosnych chwil wypełnionych uśmiechem
oraz żadnych zmartwień.
Niech każdy następny dzień będzie lepszy od poprzedniego!

Tegoż właśnie dnia, życzenia wszystkim Paniom, na uroczystej akademii, złożył ksiądz Sebastian Mucha w imieniu dyrektora mgr inż Leszka Zajdla.

Owa akademia była zdominowana przez absolwentów naszej Szkoły, którzy ze łzami w oczach wspominają chwile spędzone w gronie wspólnoty szkolnej. Czujemy się zaszczyceni i jest nam również miło, że pomimo obowiązków, pracy, czy studiów niezawodnie przybyli i uświetnili tą uroczystość.

Na samym początku mogliśmy wysłuchać Krystiana Borka wraz z koleżanką Oliwią w trzech nastrojowych piosenkach.

Dalszą część uroczystości poprowadził kabaret Prezesy - Marcin Lenik i Mateusz Wokurka, którzy w paru scenkach i skeczu bawili publiczność do łez. Na zakończenie "Leno" zaśpiewał własną piosenkę w klimatach reggae.

Wszystkim Paniom, jeszcze wszystkiego najlepszego, a absolwentom dziękujemy i życzymy samych sukcesów.

Galeria zdjęć