Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 Kolędowanie to jedna z piękniejszych polskich tradycji okresu świąt Bożego Narodzenia. Teksty kolęd przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Większość z nich to utwory bardzo stare, liczą sobie 200, 300 lat, a mimo to nie są zabytkami. Są wciąż żywe, chętnie je śpiewamy jak najnowsze przeboje. Przekonaliśmy się o tym 10 stycznia 2018 r., podczas XX Gminnego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Obrzędów Bożonarodzeniowych, który odbył się w Domu Ludowym w Iwoniczu.

 Brali w nim udział soliści, zespoły oraz grupy teatralne z Gminy Iwonicz – Zdrój. Swoim talentem wokalnym wykazały się w konkursie uczennice naszej szkoły, które zajęły w swojej kategorii wiekowej kolejno: Alina Duszczyńska (kl. II TŻ) - I miejsce, a Paulina Kamińska (kl. II TŻ) - II miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

image01.jpg image02.jpg image03.jpg

image04.jpg image05.jpg image06.jpg