ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, operator maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Ostatni dzień w szkole przed feriami 22 grudnia, rozpoczęliśmy od spotkania na sali gimnastycznej.
„Święta Bożego Narodzenia to święta wyjątkowe i ważne. Wigilijna noc- noc, w której Bóg stał się człowiekiem jest nam wszystkim znana. Ten czas rodzi miłość, radość i dobroć w sercu każdego człowieka. Jest to również czas refleksji nad tym co w życiu ważne i drogie”- te słowa rozpoczęły przygotowane przez uczniów pod kierunkiem ks. Sebastiana Muchy przedstawienie pt. „Prezent dla najbliższych”.

 Spektakl nawiązywał do klasycznych jasełek jedynie strojami niektórych wykonawców (Anioły, Maryja) i fragmentami scenografii (żłóbek). W kilku krótkich epizodach naszkicował ważne problemy dotykające współczesnego człowieka, który znalazł się w dziwnym momencie rozwoju naszej cywilizacji. Ważne słowa wywoływały zadumę i refleksję, a kolędy wprowadzały w świąteczną atmosferę.
 Następnie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego na ręce Pana Dyrektora złożyli życzenia dla wszystkich nauczycieli i pracowników Szkoły. Z kolei Pan Dyrektor życzył wszystkim, aby nadchodzące święta były czasem wyjątkowym, pełnym życzliwości i rodzinnego ciepła.
 Zgodnie z wieloletnia tradycją po spotkaniu ogólnym odbyły się klasowe spotkania opłatkowe i wigilie.