ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 Od 22 listopada do 6 grudnia 2017 roku zbieramy żywność: mąkę, kaszę, ryż, makaron, konserwy mięsne i rybne, cukier itp. Mydło i proszek do prania. Potrzebny jest także ciepły koc, poduszka, odzież, męska kurtka zimowa XXL – wzrost 165 cm, buty zimowe - w rozmiarze 43. Przygotowana paczka zostanie zawieziona 8 grudnia 2017 roku do magazynu w Dukli, a następnie przekazana rodzinie, która czeka na naszą pomoc.

Dary można przynosić do biblioteki szkolnej. Szkolne Koło Caritas – koordynator Szlachetnej Paczki w naszej szkole.