ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik żywienia i usług gastronomicznych, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, rolnik , logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, operator maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 Uczniowie ZS z sekcji koszykarskiej pod opieką trenera Pawła Kowalskiego udali się w dniu 8 listopada 2017 (środa) o godz. 18:00 na halę MOSiR-u w Krośnie, gdzie rozgrywano mecz koszykarski drużyny Krosno Miasto Szkła z MKS Dąbrowa Górnicza. Mimo dobrej gry zawodników i ogromnego dopingu wszystkich kibiców, niestety meczu nie udało się wygrać. Spotkanie zakończyło się wynikiem 80:84.
 Uczniowie uczestniczący w meczu ekstraklasy, to: Bereżański Jakub, Orluk Szymon, Prajsnar Kacper, Mąka Agnieszka, Czekaj Paulina, Sobiecka Anita, Husar Kinga, Kulisz Paula.