ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik żywienia i usług gastronomicznych, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, rolnik , logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, operator maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 „Żonkile są międzynarodowym symbolem nadziei, przypominają nam o ludziach cierpiących, oczekujących naszego towarzyszenia w trudnym okresie odchodzenia z tego świata”. Są symbolem Pól Nadziei - akcji charytatywnej, w którą wiosną każdego roku włączają się wolontariusze naszej szkoły.
 Spotkanie inaugurujące X już edycję Krośnieńskich Pól Nadziei odbyło się w dniu 6 października 2017r.
 Szkolne Koło Caritas ZS w Iwoniczu otrzymało od Towarzystwa Przyjaciół Krośnieńskiego Hospicjum cebulki żonkili, które szkolne wolontariuszki zasadziły przed internatem szkoły w poniedziałek, 16 października – dzień nieprzypadkowy, gdyż przeżywany jako kolejna, w tym roku już 39, rocznica wyboru kardynała Karola Wojtyły na papieża.

 Jan Paweł II, w swoim papieskim nauczaniu, zachęcał młodych do podejmowania działań na rzecz osób potrzebujących, samotnych i cierpiących. Zasadzone żonkile, gdy zakwitną wiosną, będą wręczane ofiarodawcom, którzy wesprą akcję Pół Nadziei. Szkolne Koło Caritas