ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 Zespół Szkół w Iwoniczu był organizatorem Powiatowej Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Zawody, które odbyły się 4 października 2017 r. były eliminacją do kolejnego etapu rywalizacji (zawodów rejonowych), do którego kwalifikowały się po dwie najlepsze sztafety z każdego biegu. Bardzo dobrze spisała się sztafeta naszych chłopców, która wygrała swój bieg i pewnie awansowała do zawodów rejonowych. Walka o zwycięstwo rozstrzygnęła się na ostatniej zmianie, na którą wybiegł uczeń klasy I TŻ Dominik Kijowski. Odrobił dystans do wyprzedzającego go zawodnika z Miejsca Piastowego i pewnie zwyciężył ze znaczną przewagą.

 Warto zaznaczyć, że Dominik jest aktualnym mistrzem Polski juniorów młodszych w biegach górskich. Oprócz Dominka w naszej sztafecie biegali: Michał Szwast (II Z), Kacper Prajsnar (I LO), Szymon Solecki(I LO), Robert Filip (I LO), Krzysztof Kasperkowicz (II LO), Szymon Wojtowicz (II LO), Wiktor Moszczyński (II TPS), Paweł Suwała (II TPS), Mateusz Ziajor (III LO).
 Nie udało się awansować osłabionej sztafecie dziewcząt, która zajęła trzecie miejsce. Ze względów zdrowotnych nie mogły wystartować dwie uczennice co miało wpływ na końcowy wynik. W sztafecie dziewcząt biegały: Joanna Wilk (I TŻ), Małgorzata Hajduk (II TŻ), Gabriela Mroczka (II TŻ), Donata Hulicka (II LO), Zuzanna Konik (II LO), Waleria Sawicka (II LO), Joanna Ścibor (II LO), Izabela Augustyn (III LO), Anita Sobiecka (III LO), Aleksandra Wiernusz (III TŻ).
 Na zakończenie zawodów, pamiątkowe dyplomy oraz puchary dla zwycięskich sztafet wręczył Dyrektor Szkoły Leszek Zajdel, który pogratulował zwycięzcom, życząc sukcesów w dalszym etapie rywalizacji. Opiekunami naszych sztafet byli panowie: Paweł Kowalski i Marek Rygiel.