ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
 29 września 2017r. grupa turystów z naszej szkoły wzięła udział w XXVI Młodzieżowym Rajdzie „Poznajemy Bieszczady” zorganizowanym przez Oddział PTTK w Krośnie. Trasa rajdu wiodła przez mniej znane rejony Bieszczadów, z Bukowca przez szczyt Korbania do Łopienki. Zielona ścieżka przyrodnicza z Bukowca prowadziła lasem, w którym na młodych turystów czekało wiele atrakcji. Wspinając się na Korbanię mijali okopy pamiętające I wojnę światową, podziwiali niezwykłe wysypy grzybów, czy rozpoznawali na szlaku liczne tropy zwierząt zamieszkujących bieszczadzkie lasy.

 Największe zainteresowanie i emocje wzbudziły tropy niedźwiedzia. Z wieży widokowej ustawionej na szczycie Korbani, zwanej też Patrolą lub Patryją podziwiali rozległe panoramy na Jezioro Solińskie, Myczkowskie i odległe połoniny. Z Korbani wędrowcy wyruszyli w kierunku Łopienki, zatrzymując się na malowniczej przełęczy Hyrcza. W Łopience, nieistniejącej już dzisiaj wsi, zwiedzili odbudowaną cerkiew i wysłuchali gawędy pana Ryszarda Majki o cudownej ikonie Matki Boskiej Łopieńskiej. Ostatnim punktem rajdu było wspólne ognisko i dla odważnych konkursy: krajoznawczy i ekologiczny. Na zakończenie rajdu każda drużyna rajdowa otrzymała dyplom i drobne upominki od PTTK. Słoneczna pogoda, piękne krajobrazy, ciekawe gawędy i przyjaźni ludzie na szlaku sprawiły, że wyprawa była bardzo udana.
Opiekę nad szkolnymi miłośnikami gór sprawowała p. Elżbieta Zajdel