ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik żywienia i usług gastronomicznych, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, rolnik , logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, operator maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 Środę, 13 września 2017r., pierwszoklasiści zapamiętają jako wyjątkową w życiu szkolnym, gdyż właśnie w ten dzień zostali przyjęci w poczet uczniów Zespołu Szkół w Iwoniczu. Starsze koleżanki ze Samorządu Uczniowskiego przygotowały tzw. „otrzęsiny” - zabawy i zgadywanki, które wybrane drużyny pięcioosobowe z kl I TŻ, I LO, I TMR/TPS i I kl branżowej musiały rozwiązać. Wychowawcy tych klas wspierali podpowiedziami, a także sami brali udział w konkurencjach sprawnościowych, które rozgrywane były w sali gimnastycznej naszej szkoły.

 Nad całością czuwało jury, które, po podsumowaniu punktacji, ogłosiło zwycięską klasę - w tym roku najlepszą okazała się I TMR/TPS. Pani Wicedyrektor Jolanta Bajgier zwycięskiej klasie wręczyła pamiątkowy puchar, pogratulowała wygranej, a wszystkim uczniom klas pierwszych życzyła samych radosnych chwil, sukcesów w nauce oraz realizacji planów związanych z wyborem naszej szkoły.
 Po zmaganiach konkursowych przyszedł czas na poczęstunek, który dla swoich młodszych kolegów przygotowali uczniowie klas TŻ „pod okiem” Pani Małgorzaty Sroki.  

Zdjęcia w galerii