ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnica, hala i obiekty sportowe Orlik 2012Technika Zawodowe

technik: pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, informatyk, architektury krajobrazu; ekonomista, logistyk, rolnik

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; oddział sportowy

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

zawód: mechanik pojazdów samochodowych; mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych; kierowca mechanik; operator maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

bezpłatny internat, prawo jazdy; udział w projektach współfinansowanych przez UE w ramach EFS, Erasmus+; dodatkowe zajęcia dydaktyczne

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Uczeń klasy II technikum mechanizacji rolnictwa Damian Wilk został mistrzem województwa podkarpackiego w finale Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.
Tegoroczne turniej odbył się w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Krośnie i wzięło w nim udział 36 uczestników reprezentujących 12 szkół - zwycięzców eliminacji powiatowych. Turniej składał się z kilku konkurencji. Najpierw uczestnicy rozwiązywali test z przepisów ruchu drogowego, test ze skrzyżowań oraz test z historii motoryzacji.

Następnie wykonywali konkurencje praktyczne: jazda sprawnościowa samochodem z tzw. „talerzem Stewarta”, jazda sprawnościowa motorowerem, przygotowanie pojazdu do jazdy i udzielanie I pomocy przedmedycznej.
 W klasyfikacji drużynowej uczniowie naszej szkoły w składzie: Patryk Chmura z kl. III technikum pojazdów samochodowych, Piotr Kordyś z kl. IV technikum pojazdów samochodowych i wspomniany Damian Wilk uplasowali się na III miejscu.
 Uczniowie naszej szkoły podtrzymali dobre wyniki osiągane w tym turnieju w ostatnich latach: w roku 2012, 2013, 2014 i 2016 byli mistrzami województwa podkarpackiego w klasyfikacji drużynowej a w 2015r. zajęli II miejsce.
Do rywalizacji w turnieju motoryzacyjnym uczniów przygotowywał dyrektor Leszek Zajdel. Gratulujemy!!!