ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnica, hala i obiekty sportowe Orlik 2012Technika Zawodowe

technik: pojazdów samochodowych; mechanizacji rolnictwa i agrotroniki; żywienia i usług gastronomicznych; informatyk; architektury krajobrazu; ekonomista; logistyk

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; oddział sportowy

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

zawód: mechanik pojazdów samochodowych; mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych; kierowca mechanik

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

bezpłatny internat, prawo jazdy; udział w projektach współfinansowanych przez UE w ramach EFS, Erasmus+; dodatkowe zajęcia dydaktyczne

Czytaj więcej
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 28 kwietnia 2017 r. zakończył się z pewnością także i dla naszych absolwentów najpiękniejszy czas w życiu, bo okres beztroskiej szkolnej młodości. Szkoła to nie tylko nauka, ale rozwijanie pasji, zainteresowań, wycieczki, ogniska, przyjaźnie i gorące uczucia.
 Tym trudniej było młodszym kolegom pożegnać tych wszystkich, którzy służyli im swoją wiedzą i szkolnym doświadczeniem. Z sympatią i życzliwością pomagali rozwiązywać problemy niedoświadczonych roczników. Monika pięknie wyśpiewała, a dziewczyny z II LO życzyły starszym kolegom dobrych wyborów i powodzenia na egzaminie maturalnym.  

 Kapituła uczniowska przyznała także wyróżnienie - „Złotą Statuetkę - Iwonkę”, dla tych , którzy szczególnie zapisali się w historii szkoły, jako najlepsi uczniowie, sportowcy, kabareciarze czy pasjonaci. Zaś klasa III TŻ przygotowała skecz o nauce historii i porannej próbie poprawy niezaliczonego sprawdzianu.
 Pan dyrektor Leszek Zajdel, pani wicedyrektor Jolanta Bajgier oraz wychowawcy klas Urszula Haduch, Anna Korbecka i Bożena Zajdel, wręczyli absolwentom świadectwa ukończenia szkoły, dyplomy i nagrody książkowe. Wyróżniono także najlepszych sportowców, którzy otrzymali torby treningowe.
 Następnie niezawodni kabareciarze – „Prezesi” po raz ostatni dali pokaz dobrego humoru, wspominając trudy treningów i mozolnej nauki, dziękowali w ten sposób swoim nauczycielom i trenerom.
 Życzenia pięknego, dorosłego życia popłynęły z ust dyrektorów i wychowawców. Były kwiaty, podziękowania, uśmiechy i łzy, bo przecież nie tak łatwo jest żegnać miejsce i ludzi , z którymi było się przez trzy, czy cztery lata… 

Zdjęcia w galerii