ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
 W dniu 3.04.2017r. na trasie biegowej przy naszej szkole odbyły się Powiatowe Indywidualno - Drużynowe Biegi Przełajowe. Zawody przeprowadzone w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady oraz Licealiady były eliminacją do etapu rejonowego z udziałem najlepszych szkół powiatu strzyżowskiego, jasielskiego, krosno-grodzkiego i krośnieńskiego. Łącznie odbyło się osiem biegów, z których do kolejnego etapu kwalifikowały się dwie najlepsze drużyny z każdego biegu oraz zawodnicy, którzy w poszczególnych startach uplasowali się na miejscach 1-3.

 W zawodach rozgrywanych w bardzo dobrych warunkach świetnie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły.  W kategorii chłopców zwyciężył Mateusz Wokurka (III LO), a trzecie miejsce zajął Michał Szwast (I Z). Na 5 miejscu uplasował się Krzanowski Jerzy (III Z), Kwiatkowski Sławomir (II LO) był 8, Ziajor Mateusz (II LO) 11 i Krzanowski Michał (III Z) 12. Wysokie miejsca naszych zawodników pozwoliły zwyciężyć w klasyfikacji drużynowej i awansować do kolejnego etapu rywalizacji. W kategorii dziewcząt bardzo dobrze spisała się Zuzanna Konik (I LO), która zdobyła brązowy medal awansując tym samym do zawodów rejonowych. Nie udała się ta sztuka drużynie dziewcząt, która zajęła trzecie miejsce. Oprócz wspomnianej wcześniej Zuzanny Konik szkołę reprezentowały: Ścibor Joanna (I LO), Hulicka Donata (I LO), Krystyna Dominika (II TŻ), Sawicka Waleria (I LO). Na zakończenie zawodów pamiątkowe dyplomy medale oraz puchary dla zwycięskich drużyn wręczył dyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu mgr inż. Leszek Zajdel. Szczegółowe wyniki z całych zawodów.