Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 Czwarty dzień międzynarodowego spotkania projektowego wymagał od wszystkich uczestników dobrej kondycji, gdyż obfitował w liczne atrakcje od rana aż do godzin nocnych. Najpierw cała międzynarodowa grupa udała się do Łańcuta. Zarówno sam zamek, jak i powozownie, stajnie oraz storczykarnia zachwyciły wszystkich zwiedzających. Nasi goście mogli poznać bogatą historię tego miejsca, podziwiać zgromadzone eksponaty, a także pozwolić sobie na chwilę relaksu w otoczeniu wspaniałej kolekcji storczyków.

Bezpośrednio z Łańcuta uczestnicy wymiany udali się do Rzeszowa – tam przez kilka godzin „polowali” na pamiątki z Polski i oryginalne prezenty dla swoich bliskich. Jednak wizyta w Rzeszowie nie była końcem atrakcji zaplanowanych na ten dzień. Bezpośrednio po powrocie do Iwonicza, w Internacie Zespołu Szkół odbyła się kolacja dla wszystkich gości i mieszkańców Internatu. Później, przy dźwiękach najnowszych przebojów młodzież ze wszystkich 9 krajów miała okazję nawiązać nowe znajomości, lepiej się poznać, a przy okazji ćwiczyć swoje umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Ten wspólny czas przyniósł im wiele radości, gdyż trudno było rozstać się wieczorem…
 Niestety, już w godzinach nocnych trzeba było pożegnać się z grupą z Turcji, którzy udali się w podróż powrotną do domu.  

Zdjęcia w galerii.