ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, operator maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 W rozgrywanych w Kolbuszowej zawodach barażowych Wojewódzkiej Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt dobrze spisała się drużyna naszej szkoły. Dziewczęta jeden mecz wygrały (z drużyną z Lubaczowa), przegrały z drużynami z Rzeszowa (mistrz województwa z poprzedniego roku), oraz z drużyną z Kolbuszowej (III drużyna poprzedniej edycji rozgrywek). Te wyniki spowodowały, że dziewczęta naszej szkoły zajęły bardzo dobre – 6 miejsce w województwie w rozgrywkach SZS w roku szkolnym 2016/2017.

 Zawody odbyły się 16.02.2017 roku. Udział w nich wzięło cztery szkoły . W pierwszym meczu nasze szczypiornistki wygrały z drużyną z Lubaczowa 7 : 6 prowadząc od początku do końca . Po pierwszej połowie było już 6 : 2. Mecz kończył się horrorem, ponieważ przy stanie 7 : 6 na 10 sekund przed końcem Anita Sobiecka obroniła rzut karny. W dwóch kolejnych meczach mimo bardzo ambitnej postawy nie udało się pokonać znacznie wyżej notowanych rywalek z Rzeszowa i Kolbuszowej.
 Drużyna naszej szkoły występowała w następującym składzie: Patrycja Wiernusz (III LO), Kinga Sobiecka (III LO), Ewelina Turek (III LO), Magdalena Lenart (III LO), Barbara Szumańska (III LO), Sylwia Solecka (III LO), Anita Sobiecka (II LO), Natalia Zbozień(II LO), Aleksandra Tkacz (I LO), Aleksandra Wiernusz (II TŻ), Małgorzata Hajduk (I TŻ), Karolina Teleżyńska (I TŻ). Opiekunem drużyny był pan Robert Gorzynik. 

 6 miejsce w województwie to bardzo duży sukces naszych dziewcząt. Każdej z nich należą się wielkie słowa uznania, a jednocześnie duże podziękowania, tym bardziej, że sześć piłkarek kończy w bieżącym roku szkolnym edukację w naszej szkole. 

Wyniki spotkań :

  • ZS Iwonicz - ZS Lubaczów (7 : 6)
  • ZS Iwonicz - LO Kolbuszowa (9 : 15)
  • ZS Iwonicz - V LO Rzeszów (8 : 15)