Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 Wolontariuszki Szkolnego Koła Caritas, we wtorek 7 lutego, odwiedziły wychowanków Oratorium „Twój Dom” w Krośnie. Pomysł spotkania karnawałowego zrodził się wraz z ogłoszoną w grudniu 2016 r. zbiórką pluszaków. Wolontariuszki Asia, Julia, Angelika, Żaneta i Ewelina dziękują wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel i podzielili się misiem z dzieciństwa, który budzi w każdym z nas pozytywne emocje, przywołuje wspaniale wspomnienia - dla każdego z nas oznacza to samo – ciepło, bezpieczeństwo, beztroskę dzieciństwa.

 Spotkanie w oratorium było okazją do wspólnej zabawy, tańców, śpiewów, ale także do przekazania dzieciakom darowanych przez społeczność naszej szkoły pluszowych maskotek. Nie zabrakło malowania twarzy oraz quizów i konkurencji, które nagradzane były pluszakami właśnie. Dzieci świetnie bawiły się tańcząc „Jedzie pociąg”, „Kaczuchy”, „Makarenę”, „Czekoladę”.

image01.jpg image02.jpg image03.jpg

image04.jpg image05.jpg image06.jpg

image07.jpg image08.jpg image09.jpg

image10.jpg image11.jpg image12.jpg