ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik żywienia i usług gastronomicznych, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, rolnik , logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, operator maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image02

 We wtorek 6 grudnia 2016 r. Żaneta Wojtowicz i Ewelina Podobińska z kl. II LO oraz Monika Urbanek i Paulina Kamińska z ITŻ wraz z opiekunem, panią M.Blicharczyk, reprezentowały naszą szkołę i Szkolne Koło Caritas podczas Ogólnopolskiej Konferencji „Wolontariat – przestrzeń czynienia dobra”.

 Konferencja została zorganizowana w Roku Wolontariatu przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie w Centrum Wystawienniczo- Kongresowym w Jasionce. Adresowana była do szkół i instytucji charytatywnych z terenu Podkarpacia.
 Uczestnicząc w III panelu dyskusyjnym Wolontariat jako kapitał społeczny, mieliśmy okazję podzielić się swoimi doświadczeniami i przeżyciami związanymi z podejmowaniem działań na rzecz osób potrzebujących. Podsumowaniem konferencji była debata oksfordzka – dyskusja nad tezą: „Wolontariat nie jest bezinteresowny”.