Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image08

 10 kwietnia w Iwoniczu – Zdroju odbyły się uroczystości upamiętniające ofiary zbrodni katyńskiej i ofiary tragedii smoleńskiej. Rozpoczęła je Msza Św. w kościele parafialnym pw. Św. Iwona i MB Uzdrowienia Chorych.

 Następnie w sali kina „Wczasowicz” odbyła się uroczystość patriotyczna, w czasie której zaprezentowano okolicznościowy program artystyczny „ Katyń 1940 – Smoleńsk 2010”, wyświetlono film „Prezydent” oraz rozdano nagrody laureatom konkursu „Warto być Polakiem”. Wśród nagrodzonych znalazły się uczennice naszej szkoły: Ewelina Podsobińska (kl. I LO) w kategorii plakat zajęła III miejsce, Anita Gutkowska (kl. III TAK) została wyróżniona w kategorii wiersz, natomiast Barbarę Szumańską (kl. II LO) wyróżniono za esej.
 Delegacja szkoły wzięła także udział w uroczystościach, które odbyły się 11 kwietnia w Krośnie pod pomnikiem Ofiar Katynia.

 

image01.jpg image02.jpg image03.jpg

image04.jpg image05.jpg image06.jpg

image07.jpg image08.jpg image09.jpg

image10.jpg image11.jpg