ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik żywienia i usług gastronomicznych, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, rolnik , logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, operator maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Informujemy Rodziców i Przyjaciół szkoły, że Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Iwoniczu posiada konto bankowe, na które odprowadzane są składki wpłacane przez rodziców.
 
Poniżej podajemy numer konta Rady Rodziców Zespołu Szkół w Iwoniczu:
 

PKO BANK POLSKI ODDZIAŁ I W KROŚNIE

38-400 Krosno, ul. Bieszczadzka 3

Numer konta: 52 1020 2964 0000 6002 0003 3753