ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
image19

 9 lutego w sali kina „Wczasowicz” w Iwoniczu - Zdroju odbył się XVII Gminny Konkurs Tańca TWIST. Jego uczestnicy rywalizowali w czterech kategoriach wiekowych, prezentując różne style taneczne od hip – hopu, poprzez brekdance, taniec ludowy, po taniec nowoczesny. Sukcesem zakończyły się występy naszych reprezentantów.

Zespół ludowy „Krakowiak” w składzie: Samanta Ast, Klaudia Kwiek, Natalia Nóżka, Beata Łopatkiewicz, Michał Huta, Rafał Mikołajewski Łukasz Sroka, Hubert Zaniewicz zajął w swojej kategorii pierwsze miejsce tańcząc mazura, a Klaudia Matelowska i Marcin Lenik - tańczący breakdance – zajęli trzecie miejsce.
Opiekę nad tancerzami sprawowały p.Katarzyna Gładysz i p.Urszula Haduch.