ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
image16

 11 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Jedliczu odbył się I Zjazd Szkolnych Klubów Historycznych Okręgu Krosno. Naszą szkołę reprezentowali p. dyrektor Leszek Zajdel, p. Agnieszka Gościńska oraz uczniowie: Natalia Raś, Justyna Tokarczyk i Marcin Rysz. Spotkanie zorganizował Zarząd Okręgu Krosno Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej i Klub Historyczny im. Armii Krajowej przy Zespole Szkół w Jedliczu.

Celem zjazdu była wymiana doświadczeń klubów historycznych z terenu byłego województwa krośnieńskiego oraz tworzenie wspólnych przedsięwzięć i planów na przyszłość. Poniżej przedstawiamy prezentację z działalności naszego klubu. 
Kombatanci, zaproszeni przedstawiciele władz, dyrektorzy szkół, nauczyciele i młodzież mogli także wysłuchać programu artystycznego, dotyczącego 74. rocznicy powołania Armii Krajowej i obejrzeć film pt. „Czas leśnych kurierów”.

Prezentacja: Działalność Klubu Historycznego im. AK przy ZS w Iwoniczu