ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

Aktualności

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
erasmus-plus   Zespół Szkół w Iwoniczu w dniu 1.11.2014 r. rozpoczął realizację projektu pn. „Droga do sukcesu – europejskie staże zawodowe”, który realizowany jest z programu ERASMUS+, Kształcenie i szkolenie zawodowe – akcja 1 „Mobilność uczniów”

  W dniach 20-23.11.2014r. Dyrektor Szkoły – Zbigniew Noga – Krzyżanowski i Pani Monika Subik – koordynator projektu uczestniczyli w spotkaniu Partnerów realizujących projekt, które odbyło się w Dublinie, Irlandii. Wizyta miała na celu ustalenie zasad przyszłej współpracy pomiędzy Partnerami realizującymi projekt – Zespołem Szkół w Iwoniczu, a Infiniti Business Collage w Dublinie, i zakończyła się podpisaniem umowy o współpracy w zakresie realizacji projektu.

Czytaj więcej...

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
erasmus

  Nasza szkoła uczestniczy od 01.09.2014r. w unijnym programie Erasmus+ - partnerskie wymiany szkół. Projekt będzie trwał kolejne 3 lata, dlatego też planujemy utworzenie Szkolnego Koła Erasmus.
  Wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się we czwartek (27 XI) na przerwie po lekcji trzeciej w sali 312.
Interesujesz się poznawaniem nowych miejsc, lubisz podróże, łatwo nawiązujesz nowe przyjaźnie, znasz języki obce? Ta propozycja jest dla Ciebie.- nauczyciele języka angielskiego