ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Aktualności

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Otrzymaliśmy oficjalne zaproszenie od dyrektora włoskiej szkoły Sophie M. Scholl z Trento do wzięcia udziału w pierwszym, międzynarodowym spotkaniu w ramach projektu “YOUropeans on the move – migrants between integration and tradition”.

Pobyt we Włoszech planowany jest w dniach 2-6 marca 2015 r.

Czytaj więcej...

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
erasmus-plus   Zespół Szkół w Iwoniczu w dniu 1.11.2014 r. rozpoczął realizację projektu pn. „Droga do sukcesu – europejskie staże zawodowe”, który realizowany jest z programu ERASMUS+, Kształcenie i szkolenie zawodowe – akcja 1 „Mobilność uczniów”

  W dniach 20-23.11.2014r. Dyrektor Szkoły – Zbigniew Noga – Krzyżanowski i Pani Monika Subik – koordynator projektu uczestniczyli w spotkaniu Partnerów realizujących projekt, które odbyło się w Dublinie, Irlandii. Wizyta miała na celu ustalenie zasad przyszłej współpracy pomiędzy Partnerami realizującymi projekt – Zespołem Szkół w Iwoniczu, a Infiniti Business Collage w Dublinie, i zakończyła się podpisaniem umowy o współpracy w zakresie realizacji projektu.

Czytaj więcej...

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
erasmus

  Nasza szkoła uczestniczy od 01.09.2014r. w unijnym programie Erasmus+ - partnerskie wymiany szkół. Projekt będzie trwał kolejne 3 lata, dlatego też planujemy utworzenie Szkolnego Koła Erasmus.
  Wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się we czwartek (27 XI) na przerwie po lekcji trzeciej w sali 312.
Interesujesz się poznawaniem nowych miejsc, lubisz podróże, łatwo nawiązujesz nowe przyjaźnie, znasz języki obce? Ta propozycja jest dla Ciebie.- nauczyciele języka angielskiego

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
768
Odsłon artykułów:
1704263