ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 
image01  Kolejny doskonały występ zapisali na swoim koncie piłkarze ręczni naszej szkoły. W zawodach półfinału wojewódzkiego wygrali obydwa spotkania i awansowali do szóstki najlepszych drużyn na Podkarpaciu. Turniej odbył się 16 grudnia 2015 roku w hali widowiskowo sportowej w Krośnie, a wzięły w nim udział cztery szkoły wyłonione z eliminacji rejonowych.

  W swoim pierwszym spotkaniu nasi piłkarze ręczni pokonali drużynę z Brzozowa 8:5. Początek spotkania był bardzo nerwowy, a obie drużyny nie mogły zdobyć bramki. Pierwsi skutecznością popisali się dopingowani przez grupę około 30 osób uczniowie ZSO Brzozów, którzy zdobyli bramkę z rzutu karnego. Później mecz był bardzo wyrównany do stanu 3:3. Od tej pory nasza drużyna zaczęła grać świetnie w obronie, a w bramce nie do pokonania był Hubert Zaniewicz. W tym fragmencie meczu w ataku dobrze grali Kamil Kędzior, Marcin Lenik oraz Bartek Kasprzycki.
 Drugie spotkanie z ZS Nr1 Sanok było bardzo trudne i zespół musiał pokazać charakter. Do stanu 3:3 gra była wyrównana, ale później nastąpił przestój i wynik 6:3 dla przeciwnika. Po zmianie systemu gry w obronie na 6:0 i większej intensywności gry w ataku sytuacja się zmieniła i to nasz zespół osiągną przewagę. Ważne, a zarazem piękne bramki zdobywali Kamil Kędzior, Mateusz Wokurka oraz Bartek Kasprzycki. Skuteczni byli także skrzydłowy Wojciech Skwara i kołowy Michał Huta. W bramce w dalszym ciągu świetnie interweniował Hubert Zaniewicz, a obrona nie dopuszczała do rzutów z czystych pozycji.
Mecz zakończył wynikiem 14:9 dla naszych chłopaków , którzy pewnie wygrali turniej i po raz trzeci z rzędu awansowali do fazy finałowej Licealiady w piłce ręcznej chłopców.
Chłopcom gratulujemy i życzymy kolejnego sukcesu, tym razem w turnieju barażowym o ścisły finał.

Wyniki rywalizacji:

 • ZS Iwonicz – ZSO Brzozów 8 : 5
 • ZSP Nr5 Krosno- ZS Nr1 Sanok 12 : 10
 • ZS Iwonicz - ZS Nr1 Sanok 14 : 9
 • ZSO Brzozów - ZSP Nr5 Krosno 12 : 12


Szkołę reprezentowali:

 • Hubert Zaniewicz III LO
 • Kamil Kędzior III LO
 • Wojciech Skwara III LO
 • Michał Huta III LO
 • Kornel Rajchel III LO
 • Marcin Lenik II LO
 • Bartłomiej Kasprzycki II Z
 • Mateusz Wokurka II LO
 • Eryk Szarek I LO

Opiekun:
Tomasz Staroń

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
772
Odsłon artykułów:
1721067