ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
image06

 W dniu 13.XI. listopada 2015 roku na hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się X Memoriał im. Bogusława Dziury w strzelectwie sportowym.
 W zawodach uczestniczyli zarówno uczniowie szkól gimnazjalnych jak i ponadgimnazjalnych, a łącznie sklasyfikowano ponad 160 zawodników. Zawodnicy zmierzyli się w konkurencji karabinka pneumatycznego i strzelano do tarczy oddalonej o 10 m. Każdy z zawodników oddał 10 strzałów po dwa strzały do jednej tarczy i o wyniku końcowym decydowała suma punktów zdobytych we wszystkich strzałach.

 Nasza szkoła reprezentowana była przez drużynę dziewcząt i chłopców. Drużynę dziewcząt stanowiły: Ewelina Podobińska Kl.I.LO, Magdalena Lenart Kl.IILO, Patrycja Domaradzka Kl.IILO oraz Regina Wojnar Kl.IILO, a w skład drużyny chłopców weszli: Mateusz Wokurka Kl.IILO, Jakub Borys Kl.IILO, Maciej Pelc Kl.ILO i Dominik Lewandowski Kl.ILO.
 W klasyfikacji końcowej nasze dziewczęta sklasyfikowane zostały na miejscu 6 z łączną sumą 119 punktów. Indywidualnie najlepiej zaprezentowała się Lenart Magdalena, która ostatecznie zajęła 15 miejsce na 32 startujące zawodniczki.

 

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
772
Odsłon artykułów:
1721064