ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 
image24 

 Zwycięstwem piłkarzy ręcznych naszej szkoły zakończyła się Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej chłopców. W zawodach, które odbyły się 20 listopada w Dukli wystąpiło sześć szkół powiatu krośnieńskiego. Zespoły podzielono na dwie grupy, w których grano systemem każdy z każdym.

 W pierwszych spotkaniach nasi uczniowie pokonali MZSP Miejsce Piastowe 4:0, a następnie LO Dukla 7:4 zajmując pierwsze miejsce w grupie. W meczu półfinałowym rozgromili ZS Jedlicze 10:1, a w meczu finałowym pewnie wygrali 
z LO Rymanów 7:4 prowadząc do przerwy 4:1.
Drużyna, która zagrała dobrze w obronie nie miała większych problemów ze zwycięstwem w zawodach i zakwalifikowaniem się do kolejnego etapu rozgrywek, w którym zmierzy się z najlepszymi drużynami powiatu jasielskiego, strzyżowskiego i Krosno-grodzkiego.
Naszym zawodnikom gratulujemy i życzymy sukcesu w zawodach rejonowych.

Szkołę reprezentowali:

  • Hubert Zaniewicz III LO
  • Kamil Kędzior III LO
  • Wojciech Skwara III LO
  • Michał Huta III LO
  • Kornel Rajchel III LO
  • Marcin Lenik II LO
  • Bartłomiej Kasprzycki II Z
  • Mateusz Wokurka II LO
  • Eryk Szarek I LO
  • Kamil Królicki I TPS

Opiekun:
Tomasz Staroń

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
772
Odsłon artykułów:
1720374