ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
image26 

 W dniach 6-8 listopada w Zakopanem, pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, odbył się Finał Centralny XXXII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Turystyczno - Krajoznawczej LZS p.n. „POLSKA – BENELUX – UNIA EUROPEJSKA”.

 Celem olimpiady było: upowszechnianie wiedzy o Unii Europejskiej, poznanie walorów turystyczno ‐krajoznawczych oraz dorobku kulturowego krajów Beneluxu, rozwijanie zainteresowań krajoznawstwem i turystyką kwalifikowaną, propagowanie rozwijania turystycznej współpracy międzynarodowej, kształtowanie pozytywnego wizerunku Polski i promocja regionu Karpat.
W zmaganiach konkursowych wzięli także udział uczniowie naszej szkoły, którzy reprezentowali województwo podkarpackie. Byli to: z klasy II LO Barbara Szumańska, Patrycja Domaradzka Mateusz Wokurka, z klasy III LO Kamil Kędzior , Hubert Zaniewicz i z klasy IV TŻ Karol Małek. 
W końcowej klasyfikacji wojewódzkiej nasza drużyna zajęła VII lokatę.
W czasie pobytu w stolicy polskich Tatr nie zabrakło wycieczki po Zakopanem oraz na Rusinową Polanę z piękną panoramę Tatr polskich i słowackich.
Opiekę nad drużyną sprawowały panie: Teresa Mazurek i Elżbieta Zajdel.

 

 

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
772
Odsłon artykułów:
1721069