ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
19 

 W dniu 27.10.2015 r. odbyły się indywidualne Wojewódzkie Jesienne Biegi Przełajowe „Iwonicz 2015” w ramach zawodów organizowanych przez Podkarpackie Zrzeszenie LZS. W sportowej rywalizacji na trasach biegowych przy Zespole Szkół w Iwoniczu wzięło udział 164 sportowców ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa podkarpackiego.

 Zwycięzców w rywalizacji indywidualnej oraz zwycięskie szkoły w rywalizacji zespołowej nagrodzono statuetkami biegaczy, dyplomami i pucharami, które wręczali: prezes UKS Orlik Iwonicz przy ZS w Iwoniczu Robert Gorzynik oraz wicedyrektor szkoły Jolanta Bajgier.

Szczegółowe wyniki rywalizacji sportowej przedstawia komunikat