ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Pięcioro uczniów z naszej szkoły kolejny raz, wzięło udział w wyjeździe w ramach projektu ERASMUS+ „YOUropeans on the move – migrants between integration and tradition”. Uczniowie, wraz z opiekunami p. Bożeną Zajdel i p. Anną Kolarczyk, przebywali w dniach od 27 września do 03 października 2015r. w Brukseli na zaproszenie szkoły Athénée Royal de Ganshoren.

Nasi uczniowie wspólnie z młodzieżą, z dziewięciu krajów biorącą udział w projekcie, zwiedzili Parlament Europejski i pobliskie Parlamentarium. Młodzież zapoznała się z historią i zasadami funkcjonowania tej instytucji. Byli również w Muzeum Czekolady i Muzeum Browarnictwa, a także zobaczyli Atomium i Manneken Pis – dwa symbole Brukseli. Zapoznali się z  sytuacją uchodźcy podczas wizyty w Centrum dla Uchodźców. Problemy uchodźców były tematem do dyskusji. Każdy dzień pobytu wypełniony był nowymi atrakcjami i wyzwaniami. Uczestniczyliśmy w międzynarodowych rozgrywkach sportowych, a każdy kraj przedstawiał dyscypliny sportowe, charakterystyczne dla danego regionu. Największą atrakcją był konkurs ERASMUSchef, w czasie którego każda drużyna przygotowywała tradycyjne potrawy. Nasza drużyna przygotowała dla jury ERASMUSchef pierogi, jako typowe polskie danie.

Udział w projekcie ERASMUS+ umożliwia uczestnikom podróżowanie, zawieranie międzynarodowych znajomości, przyjaźni, zdobywanie nowych doświadczeń, a przede wszystkim pogłębianie umiejętności językowych. Co najważniejsze młodzież nie pokrywa kosztów wyjazdu, gdyż projekt jest finansowany w całości ze środków Unii Europejskiej.

Przed uczniami naszej szkoły kolejna wyprawa, w ramach projektu ERASMUS+, tym razem na Cypr, do której już rozpoczęliśmy przygotowania.

 

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
772
Odsłon artykułów:
1720379