ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Ostatni dzień naszej wizyty w Bułgarii rozpoczął się ceremonią zamknięcia. Każdy z uczestników otrzymał certyfikat uczestnictwa oraz drobny upominek.

Po uroczystości uczestnicy ze łzami w oczach żegnali kolegów z innych krajów. Część z nim może się zobaczyć na następnych spotkaniach w ramach projektu - w Belgii (we wrześniu 2015 r.) lub na Cyprze (w październiku 2015 r.). Ponadto uczniowie zapraszali się nawzajem do odwiedzin w najbliższej przyszłości.

Następni ruszyliśmy w drogę powrotną, gdzie wspominaliśmy nasz pobyt w Bułgarii. Dyskutowaliśmy o ludziach, kulturze, potrawach regionalnych. Próbowaliśmy nawet nauczyć naszych bułgarskich partnerów paru polskich słów :)