ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
konkurs AK 015

  28 stycznia 2015 r. w Zespole Szkół im. AK w Jedliczu odbył się Powiatowy Konkurs Wiedzy o Armii Krajowej, który zgromadził uczniów szkół średnich z powiatu krośnieńskiego i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Krośnie. Podobnie jak w latach ubiegłych nasi uczniowie wykazali się bardzo dobrą znajomością tematyki, dotyczącej Polskiego Państwa Podziemnego i Armii Krajowej.

  W tym roku społeczność uczniowską Zespołu Szkół w Iwoniczu reprezentowali: Sabina Dąbek i Grzegorz Kostycz z III LO oraz Marcin Rysz z II TAK/TŻ. Grzesiek pokonał wszystkich rywali, zdobywając pierwszą lokatę, a Sabina uplasowała się na czwartym miejscu. Marcinowi do zajęcia punktowanej pozycji zabrakło odrobiny szczęścia, ale na pewno jeszcze o nim usłyszymy, bo jest dopiero w drugiej klasie.
  Zwycięzcy odebrali dyplomy i nagrody rzeczowe 20 lutego 2015 r. w czasie obchodów kolejnej rocznicy powstania Armii Krajowej. Uroczystość zorganizowali: Zespół Szkół im. AK w Jedliczu, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Krośnie, Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej w Krośnie i Starostwo Powiatowe w Krośnie. W czasie spotkania zebrani kombatanci, władze miasta Krosna i powiatu krośnieńskiego, nauczyciele oraz młodzież szkolna, wysłuchali montażu słowno-muzycznego, przygotowanego przez uczniów krośnieńskiej „Naftówki” oraz obejrzeli film dokumentalny pt. „Rzeczpospolita Iwonicka”. 
  Uczeń naszej szkoły i laureat pierwszego miejsca Grzegorz Kostycz udzielił także wywiadu dla regionalnej Telewizji Obiektyw. Więcej informacji wkrótce na stronach: www.tvobiektyw.pl, www.krosno.pl. 
Serdecznie gratulujemy naszym uczniom. /ga/

 

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
772
Odsłon artykułów:
1721054