ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
10 

  Rok 2014 obfituje wiele ważnych dla historii Polski rocznic, jak np.: 100. rocznica wybuchu I wojny światowej, 75. rocznica wybuchu II wojny światowej, 75. rocznica powstania Polskiego Państwa Podziemnego, 70. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Warto więc przypomnieć sobie te fakty oraz poznać ich regionalny wymiar i charakter.

  Stąd 3 października spora grupa uczniów naszej szkoły z klas IITMR/TPS, IIITMR/TPS i członków Klubu Historycznego im. AK, pod opieką p.Agnieszki Gościńskiej, p.Bożeny Zajdel, p.Marka Haręzgi, i p.Jacka Winiarskiego uczestniczyła w seansie filmowym pt.„Miasto 44”.
Poruszający obraz powstania ukazany na ekranie utkwił głęboko w naszej pamięci. Sceny walki, śmierci, miłości i bezkompromisowości zrealizowane z dużym rozmachem i przy użyciu najnowszych technik komputerowych, ukazujące losy nastoletnich bohaterów, zapewne trafiły do dzisiejszego młodego odbiorcy. Głęboka cisza panująca w pełnej sali kinowej jest tego najlepszym dowodem.
  Po filmie młodzież zwiedziła wystawę „Losy Krosna i Krośnian w latach Wielkiej Wojny 1914-1918” w Muzeum Podkarpackim oraz odwiedziła Muzeum Podkarpackich Pól Bitewnych w Krośnie.

 

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
772
Odsłon artykułów:
1720442