ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
9 

  24 września 2014r. w Zespole Szkół im. Aleksandra Fredry w Odrzykoniu odbyła się czwarta edycja Powiatowego Konkursu Historycznego adresowanego do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. W tym roku zainteresowanie tematyką II wojny światowej okazało się bardzo duże, a poziom wiedzy uczestników wysoki.

  W kategorii szkół średnich uczniowie musieli wykazać się wiedzą na temat działalności Polskiego Państwa Podziemnego, Powstania Warszawskiego i bitwy pod Monte Cassino. Naszą szkołę reprezentowało pięć osób: Sabina Dąbek (III LO), Oktawian Froń (IIITMR/TPS), Natalia Raś (IITŻ/TAK), Justyna Tokarczyk (II TŻ/TAK) i Marcin Rysz (II TŻ/TAK). Sabina i Marcin okazali się niepokonani, wyprzedzając uczniów z LO w Jedliczu, Zespołu Szkół Gastronomiczno- Hotelarskich w Iwoniczu Zdroju, Zespołu Szkół im. AK w Jedliczu oraz swoich kolegów ze szkoły. Sabina zajęła pierwszą lokatę, a Marcin uplasował się na drugiej pozycji.
  W czasie powiatowych obchodów 75. Rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego, które odbyły się w Szkole Podstawowej im. Kajetana Trybusa w Wojaszówce, nasi uczniowie otrzymali nagrody z rąk Starosty Krośnieńskiego Pana Jana Juszczaka oraz Radnego Powiatu Krośnieńskiego Pana Andrzeja Dziugana. Uroczystość była także okazją do wysłuchania pięknej akademii, przygotowanej przez uczniów miejscowej szkoły oraz spotkania z kombatantami – odchodzącymi świadkami historii II wojny światowej.
  Dziękujemy naszym młodym historykom i pani Agnieszce Gościńskiej za trud przygotowania, a zwycięzcom gratulujemy sukcesu.

 

 

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
772
Odsłon artykułów:
1721059