Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

turniej2

W dniu 29.01.2013r. odbył się turniej piłki siatkowej chłopców o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Iwoniczu organizowany w ramach promocji Szkoły. Zaproszenie na turniej przyjęły szkoły gimnazjalne z Iwonicza, Iwonicza Zdroju, Lubatowej, Rogów oraz Jaślisk. Zwycięzcą zawodów została drużyna Gimnazjum z Iwonicza, która w finale pokonała Gimnazjum z Lubatowej. W meczu o III miejsce Gimnazjum z Iwonicza Zdroju pokonało Gimnazjum z Jaślisk.

Sędzią głównym zawodów był Pan Robert Gorzynik. Oprócz rywalizacji sportowej, w ramach promocji Szkoły wszystkie drużyny zostały zapoznane z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2013/14 oraz z bazą dydaktyczną. Na zakończenie turnieju pamiątkowe dyplomy oraz puchary wręczył dyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu Pan Zbigniew Noga Krzyżanowski.