ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
4

W dniu 29.05.2012 r. w Rzeszowie na stadionie „Resovii” odbył się finał wojewódzkiej Licealiady w lidze lekkoatletycznej. W finale brało udział 20 najlepszych drużyn lekkoatletycznych w kategorii chłopców i dziewcząt z województwa podkarpackiego. Naszą szkołę reprezentowało łącznie 30 uczniów i rywalizowali oni w następujących konkurencjach: 4x100m, 100m, 400m, 800m (dziewczęta), 1500m (chłopcy), skok w dal i pchnięcie kulą.

W skład drużyny dziewcząt weszły: Czechura Maja (III LO), Dmytryszyn Anita (I LO), Wazowicz Karolina (I LO) – 100m, Syrek Paulina (II LO), Borek Patrycja (II LO) – 400m, Żytka Patrycja (I TAK), Farbaniec Małgorzata (II TŻ), Krupej Angelika (II TŻ)800m, Dobosz Gabriela (II LO), Skwara Justyna (II LO), Rąpała Paula (II LO)skok w dal, Skopińska Zuzanna (II LO), Sołtysik Justyna (III TŻ)pchnięcie kulą, Czechura Maja, Borek Patrycja (II LO), Wazowicz Karolina (I LO), Syrek Paulina (II LO)4x100m.

Drużynę męską reprezentowali: Ochałek Marcin (II LO), Frączek Krystian (II LO), Łukaszenko Dawid (III Z)100m, Maksymilian Zygmunt (III Z), Pernal Mateusz (III Z), Kwapisz Radosław (I TMR)400m, Pabisz Mirosław (II TAK), Błachut Mateusz (I TMR), Skoczeń Łukasz (III Z)1500m, Zięba Marek (II LO), Wojtowicz Dawid (II LO), Koperstyński Pawełskok w dal, Stanosz Krystian (III TI), Pelczar Marcin (III TMR), Strączek Kamil (III TAK)pchnięcie kulą, Ochałek Marcin (II LO), Frączek Krystian (II LO), Maksymilian Zygmunt (III Z), Pernal Mateusz (III Z)4x100m.

Zawody odbywały się przy pięknej słonecznej pogodzie, co sprzyjało osiąganiu doskonałych wyników. Najlepsze rezultaty osiągali: Czechura Maja13,81 i Wazowicz Karolina 13,97 w biegu na 100m, Żytka Patrycja 2,45,60 w biegu na 800m, Dobosz Gabriela 4,61 w skoku w dal. Syrek Paulina w biegu na 400m pobiła swój dotychczasowy rekord szkoły i uzyskała wynik 61,24, a sztafeta żeńska 4x100m zanotowała wynik 53,74 poprawiając również wieloletni rekord szkoły. Wśród chłopców na uwagę zasługują następujące wyniki: 4,08,49 w biegu na 1500m Mirosława Pabisz, co jest nowym rekordem szkoły, Maksymiliana Zygmunta 55,02 na 400m, Łukaszenko Dawida 12,13 na 100m. W klasyfikacji końcowej drużyny nasze zajęły bardzo dobre miejsca.

Dziewczęta zajęły V miejsce, a chłopcy VII na 100 startujących szkół z województwa podkarpackiego.

 

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
768
Odsłon artykułów:
1704254