ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Sukcesy - udział w olimpiadach i konkursach

 
Rok szkolny 2013/2014
 Sukcesy w zawodach sportowych:

Szkoła reprezentował powiat w 13 dyscyplinach sportowych. Największe osiągnięcia uczniów:

  • 6 miejsce w finale Ogólnopolskiej Licealiady w sztafecie 4x100m dziewcząt
  • srebrny medal w finale wojewódzkim w sztafecie 4x100m dziewcząt
  • srebrny medal ucznia Mirosława Pabisza w finale wojewódzkim w indywidualnych biegach przełajowych
  • brązowy medal w finale wojewódzkim w sztafecie 4x100m chłopców
  • 4 miejsce w finale wojewódzkim w piłce ręcznej chłopców
  • 4 miejsce w finale wojewódzkim w lidze lekkoatletycznej chłopców
  • 5 miejsce w finale wojewódzkim w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
  • 5 miejsce w finale wojewódzkim w biegach rozstawnych chłopców (sztafeta szwedzka 100-200-300-400)
  • 7 miejsce w finale wojewódzkim w badmintonie dziewcząt

Łącznie uczniowie szkoły zdobyli 565 punktów co dało bardzo wysokie 8 miejsce w województwie na 166 sklasyfikowanych szkół.

Rok szkolny 2012/2013

XXXVII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych- eliminacje centralne

Blok tematyczny:

1. Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe:

  • tytuł finalisty - Aneta Kleczyńska - kl. III TŻiGD

2. Mechanizacja rolnictwa:

  • tytuł finalisty - Andrzej Pelczar - kl. IV TMR

3. Architektura krajobrazu:

  • tytuł finalisty - Bartłomiej Mehal - kl. III TAK

XVII Ogólnopolski Młodzieżowy Turnieju Motoryzacyjnego

  • Finał krajowy - IV miejsce drużyna w składzie: Jarosław Józefczyk, Bartłomiej Mehal, Marcin Śliwa
    • Indywidualnie: I miejsce - Jarosław Józefczyk
  • Finał wojewódzki - I miejsce drużyna w składzie: Jarosław Józefczyk, Bartłomiej Mehal, Marcin Śliwa
    • Indywidualnie: I miejsce - Marcin Śliwa, IV miejsce - Jarosław Józefczyk, V miejsce - Bartłomiej Mehal


XXIX Finał Centralny Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej L.Z.S. p.n. „POLSKA – CYPR – UNIA EUROPEJSKA” - 3 miejsce

Sukcesy w zawodach sportowych:

  • Szkoła we współzawodnictwie sportowym szkół średnich województwa podkarpackiego zajęła 8 miejsce
  • 3 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w sztafecie 4x100m dziewcząt
  • 5 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w tenisie stołowym chłopców
  • 4 miejsce podczas Półfinału Wojewódzkiej Licealiady w badmintonie dziewcząt
  • 2 miejsce w rejonowej Licealiadzie w koszykówce dziewcząt
  • 2 miejsce w rejonowej Licealiadzie w tenisie stołowym chłopców
  • 1 miejsce w powiatowej Licealiadzie w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
  • 1 miejsce w powiatowej Licealiadzie w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
  • 1 miejsce w powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej chłopców
  • 1 miejsce w powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej dziewcząt
  • 1 miejsce w powiatowej Licealiadzie w piłce siatkowej dziewcząt
  • 1 miejsce w powiatowej Licealiadzie w piłce siatkowej chłopców
  • 1 miejsce w powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym dziewcząt
  • 1 miejsce w powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym chłopców
  • 1 miejsce w powiatowej Licealiadzie w szachach drużynowych

 

Rok szkolny 2011/2012

XXXVI Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - eliminacje centralne

Blok tematyczny:

1. Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe:

  • tytuł laureata - Marta Forystek

2. Mechanizacja rolnictwa:

  • tytuł laureata - Andrzej Pelczar

XXV Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej:Agnieszka Forystek - laureatka szczebla wojewódzkiego (zawody okręgowe)

Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny

  • Finał krajowy - V miejsce drużyna w składzie: Bartłomiej Mehal, Jarosław Józefczyk, Marcin Śliwa
  • Finał wojewódzki - I miejsce drużyna w składzie: Bartłomiej Mehal, Jarosław Józefczyk, Andrzej Pelczar
  • Indywidualnie: I miejsce - Bartłomiej Mehal, II miejsce - Jarosław Józefczyk, III miejsce - Andrzej Pelczar

Sukcesy w zawodach sportowych:

  • Szkoła we współzawodnictwie sportowym szkół średnich województwa podkarpackiego zajęła 8 miejsce
  • 2 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w sztafecie 4x100m dziewcząt
  • 3 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w sztafecie 4x100m chłopców
  • 5 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
  • 5 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w lidze lekkoatletycznej dziewcząt
  • 7 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w lidze lekkoatletycznej chłopców
  • 5 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt
  • 4 miejsce podczas Półfinału Wojewódzkiej Licealiady w piłce ręcznej chłopców
  • 3 miejsce podczas Półfinału Wojewódzkiej Licealiady w unihokeju chłopców
  • 4 miejsce podczas Półfinału Wojewódzkiej Licealiady w unihokeju chłopców
  • 14 miejsce Mirosława Pabisz w Finale Wojewódzkiej Licealiady w indywidualnych biegach przełajowych
  • 3 miejsce w rejonowej Licealiadzie w koszykówce dziewcząt
  • 3 miejsce w rejonowej Licealiadzie w piłce siatkowej dziewcząt
  • 3 miejsce w rejonowej Licealiadzie w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
  • 1 miejsce w powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym chłopców
  • 1 miejsce w powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej chłopców

 

Rok szkolny 2010/2011

XXXV Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych·- eliminacje centralne

Blok tematyczny:

1. Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe:

  • leaureatka - Marta Forystek

2. Mechanizacja rolnictwa:

  • laureat - Mateusz Prorok
  • finalista - Marcin Józefczyk

3. Architektura krajobrazu:

  • finalistka: Natalia Paja

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy w Rolnictwie

  • laureat szczebla centralnego - Marcin Józefczyk

Sukcesy w zawodach sportowych:

  • Szkoła we współzawodnictwie sportowym szkół średnich województwa podkarpackiego zajęła 4 miejsce
  • 3 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w piłce ręcznej chłopców
  • 4 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt
  • 5 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w tenisie stołowym dziewcząt
  • 9 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w lidze lekkoatletycznej dziewcząt
  • 10 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w lidze lekkoatletycznej chłopców
  • Półfinał Wojewódzki w koszykówce chłopców ( miejsca 7 – 9 )
  • 7 miejsce Pauliny Syrek w Finale Wojewódzkiej Licealiady w indywidualnych biegach przełajowych
  • 10 miejsce Arkadiusza Łozińskiego w Finale Wojewódzkiej Licealiady w indywidualnych biegach przełajowych
  • 19 miejsce Patrycji Borek w Finale Wojewódzkiej Licealiady w indywidualnych biegach przełajowych
  • 34 miejsce Angeliki Chłap w Finale Wojewódzkiej Licealiady w indywidualnych biegach przełajowych
  • 36 miejsce Mirosława Pabisza  w Finale Wojewódzkiej Licealiady w indywidualnych biegach przełajowych
  • zwycięstwo w powiecie w piłce nożnej oraz w łyżwiarstwie
Rok szkolny 2009/2010

 XXXIV Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Bolesławicach - eliminacje centralne

Blok tematyczny - Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe:

  • tytuł laureata - Kamila Niemczyk
  • tytuł laureata - Jarosław Olszyk

Sukcesy w zawodach sportowych:

  • 4 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt
  • 4 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w piłce ręcznej chłopców
  • 5 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w lidze lekkoatletycznej dziewcząt
  • 5 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w lidze lekkoatletycznej chłopców
  • 5 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w biegach sztafetowych chłopców
  • 7 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w badmintonie dziewcząt
  • 21 miejsce Angeliki Chłap w Finale Wojewódzkiej Licealiady w indywidualnych biegach przełajowych
Rok szkolny 2008/2009

 XXXIII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Trzciance - eliminacje centralne

Blok tematyczny:Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe:

  • tytuł laureata - Urszula Wacławska
  • tytuł finalisty - Ewelina Śliwa

Sukcesy w zawodach sportowych:

  • 5 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt
  • 5 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w biegach sztafetowych chłopców
  • 5 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w lidze lekkoatletycznej dziewcząt
  • 6 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w lidze lekkoatletycznej chłopców
  • 7 miejsce podczas Finału Wojewódzkiej Licealiady w badmintonie dziewcząt
  • Półfinał Wojewódzki w koszykówce dziewcząt (miejsca 7-9)
  • Półfinał Wojewódzki w piłce ręcznej chłopców (miejsca 7-9)
  • 16 miejsce Angeliki Chłap w Finale Wojewódzkiej Licealiady w indywidualnych biegach przełajowych
  • 14 miejsce Łukasza Madejczyka w Finale Wojewódzkiej Licealiady w indywidualnych biegach przełajowych
Rok szkolny 2007/2008

 Sukcesy w konkursach i olimpiadach

XXXII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - finał centralny

Blok tematyczny:

1. Mechanizacja rolnictwa:

  • laureat - Grzegorz Zygmunt

2. Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe:

  • laureat - Bernadeta Żaczek

I Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Gospodarce i Turystyce

  • Alicja Głód, Małgorzata Szczęsna - finalistki etapu centralnego

Sukcesy w zawodach sportowych

w ramach liceliady SZS :

  • Finał wojewódzkiej ligi lekkoatletycznej dziewcząt – IV miejsce
  • Finał wojewódzkiej ligi lekkoatletycznej chłopców – IX miejsce
  • Finał wojewódzkiej licealiady w  indiwidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców
  • Finał wojewódzkiej licealiady w tenisie stołowym chłopców – V miejsce
  • Finał wojewódzkiej licealiady w pływaniu - III miejsce
  • Finał wojewódzkiej licealiady piłki ręcznej chłopców - V miejsce
  • Półfinał wojewódzkiej licealiady w piłce ręcznej dziewcząt
  • Półfinał wojewódzkiej licealiady w koszykówce chłopców
  • Półfinał wojewódzkiej licealiady w koszykówce dziewcząt
  • Półfinał wojewódzkiej licealiady w aerobiku
  • Półfinał wojewódzkiej licealiady w unihokeju dziewcząt
  • Półfinał wojewódzkiej licealiady  w badmintonie dziewcząt
  • I miejsce w powiatowej licealiadzie piłki nożnej chłopców

I miejsce drużynowo w wojewódzkich jesiennych biegach przełajowych organizowanych przez LZS  

Rok szkolny 2006/2007

 Sukcesy w konkursach i olimpiadach

XXXI Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - finał centralny

Blok tematyczny:

1. Mechanizacja rolnictwa:

  • laureat - Paweł Urbanek

2. Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe:

  • laureat - Bartłomiej Ruda 

XXXI Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - finał okręgowy

Blok tematyczny:

1. Mechanizacja rolnictwa:

  • I miejsce - Paweł Urbanek

2. Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe:

  • III miejsce - Bartłomiej Ruda 

  Sukcesy w zawodach sportowych

  • Za rok szkolny 2005/2006 Zespół Szkół w Iwoniczu uplasował się na 8 miejscu w województwie podkarpackim we współzawodnictwie szkół rozgrywanych w licealiadzie, zdobywając 416 punktów.
  • II miejsce w finale wojewódzkim licealiady w piłce ręcznej chłopców - Mielec XII. 2006
  • III miejsce w finale wojewódzkim licealiady w tenisie stołowym chłopców - Nowa Sarzyna I. 2007
  • III miejsce ucznia Krzysztofa Składanowskiego w finale wojewódzkim licealiady – indywidualne biegi przełajowe – Kolbuszowa X. 2006
  • IV miejsce w finale wojewódzkim licealiady w sztafetowych biegach przełajowych – Przemyśl IV. 2007
  • III miejsce w finale wojewódzkim licealiady ligi lekkoatletycznej chłopców - Rzeszów V. 2007
  • II miejsce w finale wojewódzkim w piłce ręcznej chłopców.
  • III miejsce w Finale Wojewódzkim w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej chłopców. Zawody odbyły się w Rzeszowie 24.05.2007r. Uczestniczyli: 100 m - Kamil Hawaj, Jakub Gaj, Paweł Urbanek; 400 m - Bartłomiej Buczek, Daniel Ożga, Łukasz Madejczyk; 1500 m - Krzysztof Składanowski, Radosław Niepokój, Daniel Łaś;  kula - Grzegorz Kwolek, Paweł Filip, Piotr Mumz; skok w dal - Kamil Płonka, Patryk Kucharski, Damian Woźniak; sztafeta 4x100m - Kamil Płonka, Jakub Gaj, Albin Kijowski, Patryk Kucharski

 

Rok szkolny 2005/2006


XXX Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych -
finał okręgowy

Blok tematyczny:

1. Agrobiznes:

  • I miejsce - Rafał Puchalski
  • IV miejsce - Krzysztof Szczęsny

2. Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe:

  • I miejsce - Renata Lorenc
  • Natalia Król - tytuł finalisty

Rafał Puchalski - tytuł finalisty Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej III stopnia (centralnych)

3. II miejsce w finale wojewódzkim w lidze LA chłopców. 

4. IV miejsce w finale wojewódzkim w sztafetowych biegach przełajowych chłopców.

5. VI miejsce w finale wojewódzkim w piłce ręcznej chłopców. 

6. Półfinał wojewódzki w koszykówce chłopców.

7. X miejsce w finale wojewódzkim w indywidualnych biegach przełajowych ucznia Krzysztofa Składanowskiego. 

 

Rok szkolny 2004/2005


1. Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Renata Kwolek

  • I miejsce w XXIX eliminacjach okręgowych Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku agrobiznes
  • laureat XXIX OWiUR zawodów centralnych III stopnia

Rafał Puchalski - laureat Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej szczebla wojewódzkiego (zawodów okręgowych)

2.  VI miejsce w finale wojewódzkim w piłce siatkowej chłopców.

3. Półfinał wojewódzki w piłce ręcznej chłopców.

4. X miejsce w finale wojewódzkim w sztafetowych biegach przełajowych chłopców. 

 

Rok szkolny 2003/2004


Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

I miejsce w bloku produkcji roślinnej - Marcin Prajsnar

Wyróżnienia otrzymali:

  • Gabriela Mikosz - blok żywienia i gospodarstwa domowego
  • Paweł Kostycz - blok produkcji zwierzęcej
  • Mirosław Kucza - blok mechanizacji rolnictwa

Ogólnopolski Turniej Motoryzacyjny

II miejsce w eliminacjach powiatowych

Wojewódzki konkurs na "Znak produktu ekologicznego, wyprodukowanego w gospodarstwie ekologicznym, bądź przetworzonego w zakładzie produkcyjnym na terenie województwa podkarpackiego"

II miejsce - Tobiasz Szucio

Rok szkolny 2002/2003

 

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

1. Finał okręgowy

  • blok produkcji zwierzęcej: laureat - Kostycz Paweł
  • blok produkcji roślinnnej: wyróżnienie - Marcin Prajsnar
  • blok mechanizacji rolnictwa: wyróżnienie - Grzegorz Urbanek
2. Finał krajowy
blok produkcja zwierzęca: finalista Kostycz Paweł

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

1. Finał okręgowy:

  • I miejsce indywidualnie: Nycz Bogumiła (laureatka)
  • IV miejsce indywidualnie: Puchta Małgorzta (laureatka)

2. Finał krajowy:

Udział: Bogumiła Nycz, Małgorzata Puchta

Ogólnopolski Turniej Motoryzacyjny

  • I miejsce drużynowo w eliminacjaqch międzypowiatowych
  • V miejsce w finale wojewódzkim

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

  • eliminacje rejonowe: kwalifikacja do finału wojewódzkiego - Paweł Kostycz

Konkurs "Praktyczna Szkoła Przedsiębiorczości"

  • II miejsce - Paulina Trygar
  • IV miejsce - Dorota Niemczyk

Międzyszkolny Konkurs Historyczny - "Dzieje Państwa Polskiego 960-1795"

III miejsce - Paweł Kostycz

Gminny Przegląd Kolęd, Pastorałek i Obrzędów Bożonarodzeniowych - wyróżnienie

Gminny Konkurs Inscenizacji Scenicznej - wyróżnienie

Gminny Przegląd Piosenki i Poezji - wyróżnienie

 

Rok szkolny 2001/2002

 

Międzynarodowy Konkurs Euroregionu Karpackiego - "Czeladnicy Wędrowni" - wyróżnienie dryżynowe

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

1. Finał okręgowy:

  • blok żywienie człowieka: Łukasz Chynał (laureat)
  • blok mechanizacji rolnictwa: Piotr Klamut (laureat)
  • blok agrobiznesu: Jacek Józefczyk (laureat)

2. Finał krajowy:

  • blok żywienia człowieka: II miejsce - Łukasz Chynał
  • blok mechanizacji rolnictwa: laureat - Piotr Klamut
  • blok agrobiznesu: finalista - Jacek Józefczyk

Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny

III miejsce w eliminacjach międzypowiatowych

Konkurs "Praktyczna Szkoła Przedsiębiorczości"

I miejsce za projekt - "Kafejka internetowa"

Olimpiada o Wielkich Polakach

I miejsce w konkursie o nagrodę bp. J. Chrapka - Piotr Domaradzki

Gminny Przegląd Piosenki i Poezji- wyróżnienie

Konkurs - "Europejski Autobus"

Finał powiatowy - udział

 

Rok szkolny 2000/2001

 

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

1. Finał okręgowy: tytył laureata - Agnieszka Winiarska

2. Finał okręgowy: udział

Konkurs "Zielony Karpacki Most"

3. Zdobycie przez szkołę wyróżnienia w kategorii zagrożeń związanych z działalnością człowieka

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

1. Finał okręgowy

  • blok produkcja roślinna: laureatka - Gabriela Kokoszka
  • blok produkcja zwierzęca: laureat - Janusz Zbiegień
  • blok mechanizacji rolnictwa: laureaci - Michał Antosz, Piotr Ginda
  • blok żywienia człowieka: lauretka - Zofia Krzysztof

Szkoła otrzymała puchar Rektora Akademii Rolniczej w Lublinie dla najlepszej szkoły finału okręgowego

2. Finał krajowy

  • blok produkcja zwierzęca: laureat - Janusz Zbiegień
  • blok żywienia człowieka: laureatka - Zofia Krzysztof
  • blok produkcja roślinna: finalista - Gabriela Kokoszka
  • blok mechanizacji rolnictwa: finaliści - Michał Antosz, Piotr Ginda

Konkurs Wiedzy o bhp w rolnictwie

  • II miejsce - Agnieszka Hatała
  • III miejsce - Sławomir Wilusz

Konkurs - "Europejski Tramwaj"

Udział w etapie powiatowym

 

Rok szkolny 1999/2000

 

Olimpiada Młodych Producentów Rolnych

1. Finał wojewódzki: I miejsce - Krzysztof Surmacz

2. Finał krajowy: udział (Krzysztof Surmacz)

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

1. Finał okręgowy

  • blok produkcja roślinna: II miejsce - Krzysztof Surmacz
  • blok agrobiznesu: wyróżnienie - Piotr Turowski
  • blok żywienia człowieka: wyróżnienie - Katarzyna Buda

2. Finał krajowy

  • blok produkcja roślinna: tytuł finalisty - Krzysztof Surmacz

Międzynarodowa Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Zawodowych

V miejsce w klasyfikacji drużynowej

Gminny Konkurs Piosenki

I miejsce w kategorii: zespół

 

Rok szkolny 1998/1999

 

Organizacja Międzynarodowej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Zawodowych

W olimpiadzie tej w klasyfikacji drużynowej ZSR Iwonicz zajął I miejsce, a w indywidualnej:

  • I miejsce - Grzegorz Borek
  • II miejsce - Jarosław Dragan
  • VI miejsce - Mirosław Łątka

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Bankowości

I miejsce drużynowo

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Ekologicznej

II miejsce drużynowo

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

1. Finał okręgowy

I miejsce w bloku: produkcja zwierzęca - Jan Goryczka

2. Finał centralny

IV miejsce - tytuł laureata w bloku produkcja zwierzęca - Jan Goryczka