ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Lokalizacja:

Iwonicz - woj. podkarpackie. Atrakcyjna miejscowość turystyczna w Beskidzie Niskim (odległość ok. 10km od Krosna, ok. 60km od Rzeszowa).

Oferta ważna w miesiącach: wrzesień - czerwiec


Miejsce: Miejscem obozu są obiekty Zespołu Szkół w Iwoniczu, w skład których wchodzą: budynek szkoły, internat, boiska zewnętrzne (ze sztuczną i naturalną trawą ), boisko do siatkówki i koszykówki z nawierzchnią sztuczną, bieżnia tartanowa, skocznia do skoku w dal, trasa do biegów przełajowych, sala gimnastyczna do gier zespołowych, mała sala lustrzana do ćwiczeń gimnastycznych, siłownia, okrąg do pchnięcia kulą. Cały teren jest ogrodzony (zajmuje obszar ok. 4 ha.), posiada własny duży parking i jest monitorowany.

 


Zakwaterowanie:   Sypialnie w pokojach 2-3 osobowych. Przy każdym pokoju jest łazienka z pełnym węzłem sanitarnym oraz przedpokój z szafami wnękowymi. Jednorazowo możemy zakwaterować do 80 osób.

 


Wyżywienie: Pełne wyżywienie – 4 posiłki dziennie w dużej stołówce na miejscu.

 


Obiekty sportowe: Hala sportowa o wymiarach 24 x 12m., sala gimnastyczna lustrzana o wymiarach 15 x 10m, siłownia, boisko ze sztuczną trawą typu „ORLIK” o wymiarach 60 x 30m., boisko z nawierzchnią tartanową do siatkówki i koszykówki o wymiarach 30 x 18m., bieżnia tartanowa o długości 120m (3 tory), skocznia do skoku w dal , rzutnia do pchnięcia kulą, trasy biegowe do biegów przełajowych, boisko piłkarskie o dobrze utrzymanej trawie naturalnej o wymiarach 70 x 35m. w bezpośredniej bliskości pełnowymiarowy stadion piłkarski miejscowego klubu.

 Świadczenia w cenie:

 

 • noclegi w pokojach 2-3 osobowych
 • pełny dostęp do sal gimnastycznych, boisk, siłowni i innych obiektów sportowych
 • sale tele-video, sprzęt video
 • sale konferencyjne
 • sale komputerowe (bezprzewodowy internet)
 • wyżywienie


Cennik: Terminy i ceny do uzgodnienia (w zależności od liczby uczestników i terminu).

 


Atrakcje turystyczne: Podkarpacie to jeden z najpiękniejszych, najbardziej atrakcyjnych turystycznie regionów Polski. Znajduje się tu szereg zabytków i pamiątek historycznych m. in. Muzeum Historyczne w Dukli (ok. 10 km), Skansen Przemysłu Naftowego w Bóbrce (ok. 10 km), Muzeum Budownictwa Ludowego – skansen w Sanoku ( ok.30 km) z  nowootwartym Miasteczkiem Galicyjskim, Muzeum Marii Konopnickiej w Żarnowcu (ok. 15 km), Muzeum Kultury Łemkowskiej w Zyndranowej (ok. 20 km), Podkarpacka Troja w Trzcinicy (ok. 40 km), Zamek w Odrzykoniu i Rezerwat Przyrody „Prządki” (ok. 15 km) i wiele innych atrakcji. W najbliższej okolicy zlokalizowane są słynne polskie uzdrowiska Iwonicz Zdrój i Rymanów Zdrój – najbardziej znane z leczniczych wód, leczenia sanatoryjnego, bogate w różnego rodzaju szlaki, ścieżki zdrowia i przyrodnicze. W pobliżu znajduje się szereg szlaków turystycznych wiodących pięknymi zakątkami Beskidu Niskiego. Tereny idealne do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Zaletą jest także bliskie położenie jednych z najpiękniejszych i wciąż uchodzące za najdziksze w Polsce, ale przyjazne turyście góry – BIESZCZADY. Kuszą one pięknem rozległych połonin, zagubionych wiosek i ocalałych z pożogi historii cerkiewek. Tu także znajduje się największe sztuczne jezioro w Polsce – Jezioro Solińskie oferujące turystom szereg atrakcji.

 


Informacje dodatkowe:

 

 • możliwość organizowania meczów sparingowych, począwszy od wieku 6-7 latków do wieku seniora z drużynami lokalnymi
 • możliwość korzystania z odnowy biologicznej w miejscowych sanatoriach (np. kriokomora)
 • możliwość korzystania z nowoczesnego stadionu lekkoatletycznego (w odległości ok. 10 km. w Krośnie nawierzchnia tartanowa – otwarcie X. 2011)
 • możliwość korzystania z basenów i pływalni w odległości od 5 do10 km.
 • możliwość korzystania z wyciągów narciarskich w odległości od 5 do10 km.
 • możliwość organizowania ciekawych wycieczek (oferujemy pomoc w załatwieniu przewodników i autokaru).
 • oferta skierowana do: klubów piłkarskich, szkółek piłkarskich, szkół, klubów siatkarskich, sekcji lekkoatletycznych i innych.

Zespół Szkół w Iwoniczu

Iwonicz, ul. Zadwór 15 38-440 Iwonicz Zdrój

tel. 13 435-18-11, 603 262728

www.zs.iwonicz.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
772
Odsłon artykułów:
1720411