ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Lubisz sport, ruch, chcesz poprawić swoją kondycję ?

 
 To wszystko (i nie tylko) znajdziesz w naszym liceum sportowym. W tygodniowym planie nauczania są trzy godziny wychowania fizycznego i siedem godzin zajęć sportowych z gier zespołowych. Zajęcia sportowe prowadzą doskonali trenerzy i instruktorzy. Treningi prowadzone są według najnowocześniejszych metod, czego efektem są wspaniałe osiągnięcia naszych uczniów. Dzięki znakomitej bazie dydaktycznej i sportowej oraz wykwalifikowanej kadrze pedagogicznej, szkoła zapewnia wszechstronny rozwój intelektualny, sportowy oraz doskonale przygotowuje do podjęcia studiów wyższych na Akademii Wychowania Fizycznego.
 Szkoła stale się rozwija, powiększa bazę sportową oraz  podnosi poziom szkolenia uczniów.