ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Arkusze egzaminacyjne i klucze odpowiedzi - etap pisemny

  • 19 czerwca 2007

arkusz egzaminacyjny część I

klucz odpowiedzi

 

  •  16 czerwca 2008

arkusz egzaminacyjny - trochę cierpliwości (duży plik)

Klucze wyboru poprawnych odpowiedzi do pobrania:
część II (zadania 51-70) wersja X i Y (wspólna dla technikum)
Technik informatyk  wersja X     i  wersja Y