ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 11. 06. 2018 r. w Iwoniczu odbyły się zawody piłki nożnej dziewcząt i chłopców w ramach Powiatowej Licealiady.
 W drużynie dziewcząt wystąpiły : Karolina Bajger (II LO), Sandra Kalita (II LO), Paula Kulisz (III TŻ), Małgorzata Hajduk (II TŻ), Gabriela Koperstyńska (II TŻ), Joanna Wilk (I TŻ), Dominika Mazur (I TŻ).
 W turnieju wystąpiły cztery drużyny. Rywalizowano systemem „każdy z każdym” Mecze były bardzo zacięte. Dziewczyny naszej szkoły zajęły trzecie miejsce, grając bardzo ambitnie w każdym meczu.

 Wyniki naszych dziewcząt:

  • ZS Iwonicz - LO Jedlicze (1 : 1)
  • ZS Iwonicz - LO Rymanów (0 : 0)
  • ZS Iwonicz - ZSGH Iwonicz Zdrój (1 : 3)

 Po zakończeniu zmagań dziewcząt rywalizację rozpoczęli chłopcy. Drużyna naszej szkoły występowała w składzie: Adrian Śliwa (III TMR), Kamil Królicki (III TMR), Grzegorz Moskal (III TMR), Krzysztof Cwynar (III TMR), Jakub Kijowski (III TMR), Wiktor Moszczyński (II TMR), Paweł Suwała (II TMR), Dawid Mularz (I TPS), Robert Filip (I TŻ), Błażej Zając (I ZMS), Szymon Wójtowicz (II LO), Krzysztof Kasperkowicz (II LO).
 W zawodach chłopców również wystąpiły cztery drużyny, rywalizujące tym samym systemem.
 Chłopcy naszej szkoły spisali się bardzo dobrze, wygrywając cały turniej, prezentując bardzo efektowną i efektywną grę. Po dwóch pewnych zwycięstwach w ostatnim pojedynku zremisowali z bardzo dobrą drużyną z Jedlicza. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie i trzymał w napięciu do ostatnich sekund. Dzięki remisowi nasza drużyna zapewniła sobie zwycięstwo w turnieju lepszym bilansem bramek.

Wyniki spotkań naszej drużyny:

  • ZS Iwonicz - LO Rymanów (4 : 0)
  • ZS Iwonicz - ZSGH Iwonicz Zdrój (5 : 0)
  • ZS Iwonicz - ZS Jedlicze (2 : 2)

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
772
Odsłon artykułów:
1721029