ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnica, hala i obiekty sportowe Orlik 2012Technika Zawodowe

technik: pojazdów samochodowych; mechanizacji rolnictwa i agrotroniki; żywienia i usług gastronomicznych; informatyk; architektury krajobrazu; ekonomista; logistyk

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; oddział sportowy

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

zawód: mechanik pojazdów samochodowych; mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych; kierowca mechanik

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

bezpłatny internat, prawo jazdy; udział w projektach współfinansowanych przez UE w ramach EFS, Erasmus+; dodatkowe zajęcia dydaktyczne

Czytaj więcej
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 Dnia 29 maja 2018 roku odbył się VII Powiatowy Piknik Sportowy połączony z obchodami Dnia Patrona Rotmistrza Witolda Pileckiego. Imprezę uroczyście otworzył pan Dyrektor Leszek Zajdel witając zebranych gości i życząc udanej zabawy oraz sukcesów sportowych. Na piknik składały się: bieg im Rotmistrza Witolda Pileckiego oraz Turniej Trójek Piłkarskich.
 Po raz drugi Powiatowy Piknik Sportowy ubogacony został o szereg atrakcji, z których skorzystać mogli zarówno uczniowie naszej szkoły, jak i zaproszeni goście.

  Tegoroczną imprezę swoją obecnością zaszczycili między innymi żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej na co dzień stacjonujący w Sanoku. Przeprowadzili oni musztrę oraz ćwiczenia dla klas mundurowo-sportowych oraz zademonstrowali sprzęt jakim dysponują w codziennej pracy. Każdy mógł przymierzyć strój oraz spróbować pokonać tor przeszkód w pełnym umundurowaniu.
 Tuż obok mieliśmy możliwość podziwiać stare samochody, które zaparkowały na trawniku przed szkołą.
 Kolejną ciekawą atrakcją było spotkanie z Grupą Spadochroniarzy Reaktor 24, którzy zaprezentowali swoją ofertę szkoleniową, zachęcali młodzież do odbycia szkolenia spadochronowego, pokazali filmiki oraz umożliwili obejrzenie spadochronu oraz całego potrzebnego spadochroniarzowi sprzętu.
 W holu szkoły można było podziwiać pan Rafała Kina, który zaprezentował swoje niezwykłe hobby, jakim jest układanie wieloelementowych puzzli. Pan Rafał ułożył największe puzzle na świecie - składające się z ponad 33 tysięcy elementów. Pan Rafał, jako przedstawiciel PWSZ w Krośnie zaprezentował również naszym uczniom ofertę edukacyjną krośnieńskiej uczelni.
 Można było również spróbować wspaniałych dań i wypieków przygotowanych przez nauczycieli i uczniów klas technikum żywienia. Całość menu skomponowana była oparciu o rośliny i zioła, które każdy z nas ma swoim ogrodzie, bądź może odnaleźć w lesie czy na łące. Przepyszne sałatki, lemoniady, ciasteczka czy pasty czekały na naszych uczniów i gości na stoisku ustawionym na terenie szkoły.  Oczywiście nie mogło zabraknąć również już tradycyjnego grilla i przygotowanych przez panów kiełbasek. Każdy odwiedzający oraz biorący udział w VII Sportowym Pikniku Powiatowym mógł odzyskać siły posilając się oferowanymi przekąskami.
 Na zakończenie imprezy zwycięzców nagrodami uhonorował Pan Dyrektor Leszek Zajdel w towarzystwie Pana Wicestarosty Krośnieńskiego Adolfa Kasprzyka.
 Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tegorocznej imprezy. Wszyscy życzymy sobie, żeby kolejny, już VIII Piknik, odbył się w równie przyjaznej atmosferze i przyniósł równie pozytywne wrażenia.

Zdjęcia w galerii

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
769
Odsłon artykułów:
1708392