ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
 W dniach 16-20 kwietnia b.r. grupa uczennic naszej szkoły (Zuzanna Konik, Angelika Klepacz i Julia Starzak) wraz z opiekunkami (panią Anną Kolarczyk i panią Dominiką Jamrogą) wzięły udział w kolejnym spotkaniu z cyklu Erasmus+ Mobilise YOUselv – studying & working in the U.E. Tym razem odbyło się ono w uroczym włoskim miasteczku - Gioia del Colle. Uczennice brały udział w zajęciach dotyczących porusznia się po europejskim rynku pracy, redagowały CV i listy motywacyjne odpowiadające pracodawcom z różnych krajów, uczyły co jest istotne dla możliwości rozwoju zawodowego oraz miały możliwość wzięcia udziału w wykładach specjalistów w tej dziedzinie.

  Równocześnie zorganizowane zostały dla młodzieży zajęcia teatralne, zakończone występem na miejskim rynku. Dziewczyny wraz z całą grupą zwiedzały okoliczne miasteczka, pięknie położone nad Morzem Adriatyckim (Alberobello, Polignano a Mare oraz Bari). Aktywnie spędzony czas minął bardzo szybko, ale przyniósł wiele dobrych doświadczeń oraz cennych wspomnień. Przyjaźnie zawarte we Włoszech z całą pewnością będą procentowały na przyszłość. Serdecznie zachęcamy do udziału w kolejnych wyjazdach, w związku z realizacją programu Erasmus+. Kolejny, w pełni finansowany przez Unię Europejską wyjazd, już w październiku.

Zdjęcia w galerii

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
772
Odsłon artykułów:
1720998