ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 W dniu 6.04.2018 r. na trasie biegowej przy naszej szkole odbyły się Powiatowe Indywidualno-Drużynowe Biegi Przełajowe, w których startowało 234 zawodniczek i zawodników z całego powiatu.
 Zawody przeprowadzone w ramach Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady SZS. Były one eliminacją do etapu rejonowego z udziałem najlepszych szkół powiatów: strzyżowskiego, jasielskiego, Krosno-grodzkiego i krośnieńskiego.

 Łącznie odbyło się osiem biegów, z których do kolejnego etapu kwalifikowało się po dwie najlepsze drużyny z każdego biegu oraz zawodnicy, którzy w poszczególnych startach uplasowali się na miejscach 1-3. W zawodach rozgrywanych w bardzo trudnych warunkach (deszcz i niska temperatura), świetnie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły.
 W kategorii chłopców zwyciężył Dominik Kijowski z klasy I TŻ, a tuż za nim uplasował się Krzysztof Kasperkowicz z klasy II LO. Wysokie miejsca zajęli także pozostali nasi uczniowie: Wiktor Moszczyński (II TPS) - 5 miejsce, Michał Szwast (II Z) - 6 miejsce, Robert Filip (I TŻ) - 9 miejsce, Paweł Suwała (II TPS) -10 miejsce. W kategorii dziewcząt było równie dobrze. Drugie miejsce zajęła Karina Hawrot z klasy I LO, a trzecie Małgorzata Hajduk z klasy II TŻ. Wysokie miejsca uzyskały także: Katarzyna Matyszczak (I LO) - 6 miejsce, Magdalena Dąbrowska (I LO) - 8 miejsce, Justyna Janiszewska (II TŻ) - 12 miejsce), Weronika Głód (I LO) - 16 miejsce.
 Świetne występy pozwoliły zwyciężyć naszym zespołom w klasyfikacji drużynowej.
 Na zakończenie zawodów pamiątkowe puchary, medale oraz dyplomy dla najlepszych zawodników i zwycięskich drużyn wręczył dyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu mgr inż. Leszek Zajdel. W przygotowanie zawodów oprócz nauczycieli zaangażowana była liczna grupa młodzieży. Za przygotowanie trasy odpowiadali: Mateusz Graboń oraz Paweł Curzydło z klasy II TPS. Biuro zawodów prowadziły: Paulina Galant oraz Maria Tchoryk z klasy IV TŻ, Magdalena Bolek, Paulina Kamińska, Gabriela Koperstyńska, Agata Kusz, Gabriela Mroczka, Monika Urbanek, Diana Węgrzyn, Bernadetta Wojtoń-wszystkie z klasy II TŻ.
 Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych etapach rywalizacji.

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
772
Odsłon artykułów:
1720999