ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Od 29.11.2017r. nasze szkolne piłkarki ręczne walczyły w zawodach w ramach Licealiady. Pierwsze zawody odbyły się w Krośnie. Były to zawody rejonowe. Reprezentacja naszej szkoły występowała w następującym składzie: Natalia Zbozień (III LO), Iza Augustyn (III LO), Anita Sobiecka (III LO), Ola Wiernusz (III TŻ), Karolina Teleżyńska (II TŻ), Małgorzata Hajduk (II TŻ), Ola Tkacz (II LO), Ewelina Dżugan (II LO), Karina Hawrot (I LO), Katarzyna Matyszczak (I LO), Kamila Mularz (I TŻ) . Opiekunem drużyny był pan Robert Gorzynik.

 W zawodach udział wzięły trzy drużyny. Grano systemem „każdy z każdym”.
 Dziewczęta naszej szkoły spisały się bardzo dobrze. Po pewnie wygranym meczu z drużyną z Jasła (16: 7), dziewczyny grały mecz o pierwsze miejsce z ZSP nr 1 w Krośnie. Ogromne emocje, prowadzimy do przerwy 4: 2. Po przerwie lepiej zagrały dziewczyny z Krosna i to one wygrały minimalnie 6 : 5.
Mimo porażki duże słowa uznania należą się dziewczętom. Zajmujemy II miejsce i uzyskujemy awans do Półfinału Wojewódzkiego. Dwa tygodnie później, również w Krośnie rozgrywaliśmy zawody w Półfinale Wojewódzkim.
 Nasza drużyna wystąpiła w tym turnieju w takim samym składzie. Dziewczyny spisały się świetnie. Po wysokiej wygranej w pierwszym meczu z drużyną z Sanoka (14: 7), nadszedł mecz z dziewczętami z Brzozowa. Kapitalna I połowa – wygrywamy 5 : 1. W drugiej połowie rywalki doprowadziły do remisu 6 : 6, jednak ostatecznie to my wygrywamy 8 : 7. Dziewczęta pokazały ogromny charakter i wolę walki, dzięki czemu odniosły sukces - zapewniony awans do turnieju barażowego. Turniej barażowy odbył się 17.01.2018r. w Rzeszowie.
 W pierwszym meczu z drużyną z Jarosławia cały czas trwała wyrównana walka. W końcówce spotkania więcej opanowania wykazały przeciwniczki i to one wygrały mecz 9 : 6. W drugim meczu nasze dziewczęta zagrały bardzo dobrze od początku do końca i pewnie pokonały drużynę z Mielca 9 : 5.
 W meczu z głównym faworytem – drużyną z Rzeszowa – dziewczęta prowadziły wyrównaną walkę w pierwszej połowie. W drugiej połowie zespół z Rzeszowa pokazał swoją wartość i wygrał z nami 15 : 8.

Wyniki:

  • Iwonicz – Jarosław 6 : 9
  • Iwonicz – Mielec 9 : 5
  • Iwonicz – Rzeszów 8 : 15

Ostatecznie drużyna naszej szkoły zajęła 3 miejsce w turnieju barażowym, a co za tym idzie 6 miejsce w województwie.

Za ten turniej a także poprzednie zawody należą się dziewczynom wielkie słowa uznania i wielkie podziękowania.

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
772
Odsłon artykułów:
1720428