ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 Od 22 listopada do 6 grudnia 2017 roku zbieramy żywność: mąkę, kaszę, ryż, makaron, konserwy mięsne i rybne, cukier itp. Mydło i proszek do prania. Potrzebny jest także ciepły koc, poduszka, odzież, męska kurtka zimowa XXL – wzrost 165 cm, buty zimowe - w rozmiarze 43. Przygotowana paczka zostanie zawieziona 8 grudnia 2017 roku do magazynu w Dukli, a następnie przekazana rodzinie, która czeka na naszą pomoc.

Dary można przynosić do biblioteki szkolnej. Szkolne Koło Caritas – koordynator Szlachetnej Paczki w naszej szkole.