ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Z udziałem reprezentacji naszej szkoły w dniu 9 listopada 2017 roku w Krośnie odbyła się rejonowa Licealiada w drużynowych szachach szybkich. W zawodach, które były eliminacją do finału wojewódzkiego uczestniczyły najlepsze drużyny z powiatów: strzyżowskiego, jasielskiego, Krosno-grodzkiego i krośnieńskiego. Grano systemem kołowym w tempie 10 minut na zawodnika.
 Nasz zespół rozpoczął zawody od porażki z ZST Strzyżów ale później było już tylko lepiej. Trzy zwycięstwa, dwa remisy i tylko jedna porażka spowodowały że do końca liczyliśmy się w walce o awans.

 Poza zwycięzcą turnieju ZSP Nr 5 Krosno zespoły były wyrównane. Drugie miejsce premiowane awansem z dorobkiem 9 punktów zajął Zespół Szkół Nr 3 Jasło, z którym nasi szachiści zwyciężyli w stosunku 3:1. Ostatecznie zajęliśmy 5 miejsce gromadząc 8 punktów, tyle co dwa wyprzedzające nas zespoły. O kolejności decydowały małe punkty, których mieliśmy najmniej.
 Najlepiej w naszej drużynie zaprezentowali się: Maciej Staroń, (kl.IV TŻ)-5pkt. Dominik Lewandowski (kl.III LO)-4 pkt. oraz Katarzyna Matyszczak (kl.I LO)-4,5 pkt. W zespole wystąpił także uczeń klasy III LO Mateusz Ziajor.
 Po raz ostatni w naszej drużynie wystąpili Maciej Staroń (kl.IV TŻ) oraz Dominik Lewandowski (kl.III LO). Dziękujemy za wszystkie lata reprezentowania naszej szkoły.

Wyniki spotkań z udziałem naszej drużyny:

  • ZS Iwonicz–ZST Strzyżów 0,5:3,5
  • ZS Iwonicz–I LO Krosno 2:2
  • ZS Iwonicz–I LO Jasło 3:1
  • ZS Iwonicz – ZSP Nr 5 Krosno 0:4
  • ZS Iwonicz-I LO Strzyżów 2:2
  • ZS Iwonicz-ZS Nr3 Jasło 3:1
  • ZS Iwonicz – ZSGH Iwonicz Zdrój 3:1

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
768
Odsłon artykułów:
1706062