ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 12 października 2017 roku, jak co roku, w naszej szkole odbyło się Sportowe Podsumowanie Roku Szkolnego 2016/2017 z udziałem zaproszonych gości: radnych sejmiku wojewódzkiego, przedstawicieli powiatu krośnieńskiego, wójtów, burmistrzów, dyrektorów szkół.  Podsumowano współzawodnictwo sportowe szkół powiatu krośnieńskiego, rywalizujących w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady oraz Licealiady Szkolnego Związku Sportowego.
 Podobnie jak w latach poprzednich, nasza szkoła rywalizująca w ramach Licealiady zajęła I miejsce, wyprzedzając zdecydowanie ZSGH Iwonicz Zdrój oraz LO Rymanów.

 Wyróżnienie z rąk Starosty Krośnieńskiego odebrał Dyrektor naszego Zespołu Leszek Zajdel, nauczyciel wychowania fizycznego Robert Gorzynik oraz delegacja uczniów w składzie: Anita Sobiecka kl. III LO, Joanna Ścibor kl. II LO i Zuzanna Konik kl. II LO. Szkoła otrzymała pamiątkowy puchar wraz z dyplomem oraz talon na sprzęt sportowy.

Największe osiągnięcia sportowe uczniów naszej szkoły w roku szkolnym 2016/2017 przedstawiają się następująco:

  • 4 miejsce finale wojewódzkim Licealiady w piłce ręcznej chłopców,
  • 6 miejsce finale wojewódzkim Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt,
  • 7 miejsce w finale wojewódzkim Licealiady w koszykówce dziewcząt,
  • 7 miejsce w finale wojewódzkim Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych chłopców, 

 Łącznie w zawodach sportowych uczniowie zdobyli dla szkoły i powiatu 470 pkt., co dało 21 miejsce w województwie na 163 sklasyfikowane szkoły. Zaangażowanie Dyrekcji Szkoły, pasja nauczycieli wychowania fizycznego oraz uczniów, pozwala osiągać dobre wyniki nie tylko w powiecie, ale także na arenie województwa. 

 Uroczystość uświetnił występ zespołu akrobatycznego z Ustrobnej oraz występ wokalny Aliny Duszczyńskiej uczennicy klasy II TŻ, która wykonała piosenkę pt. ,,Więc chodź pomaluj mój świat”.
 Na zakończenie uroczystości gratulacje, podziękowania oraz życzenia wszystkim wyróżnionym złożyli Starosta Powiatu Jan Juszczak, Burmistrz Gminy Iwonicz Zdrój Witold Kocaj oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu Leszek Zajdel. Zdjęcia w galerii.

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
768
Odsłon artykułów:
1704286