ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnica, hala i obiekty sportowe Orlik 2012Technika Zawodowe

technik: pojazdów samochodowych; mechanizacji rolnictwa i agrotroniki; żywienia i usług gastronomicznych; informatyk; architektury krajobrazu; ekonomista; logistyk

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; oddział sportowy

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła I Stopnia

zawód: mechanik pojazdów samochodowych; mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych; kierowca mechanik

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

bezpłatny internat, prawo jazdy; udział w projektach współfinansowanych przez UE w ramach EFS, Erasmus+; dodatkowe zajęcia dydaktyczne

Czytaj więcej

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

 14 października 1773r. uchwalona została przez sejm Komisja Edukacji Narodowej – pierwsze w Polsce i w Europie ministerstwo oświaty. Na pamiątkę tego wydarzenia 14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej – wspólne święto nauczycieli i uczniów.
12 października nasza szkoła była gospodarzem powiatowych obchodów Święta Edukacji.

 W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego Jerzy Borcz, przedstawiciele Powiatu Krośnieńskiego z przewodniczącym Rady Powiatu Kazimierzem Gładyszem i starostą Janem Juszczakiem, burmistrz gminy Iwonicz – Zdrój Witold Kocaj, zastępca Komendanta Miejskiej PSP w Krośnie Zbigniew Nowak oraz dyrektorzy szkół i placówek kulturalnych, nauczyciele i młodzież szkolna.

 Uroczystość była okazją do przyznania nagród Starosty Krośnieńskiego nauczycielom i pedagogom szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Krośnieński. Wśród 11 wyróżnionych nauczycieli znalazły się pani Maria Blicharczyk i pani Agnieszka Gościńska. Za osiągnięcia w nauce, olimpiadach i zawodach sportowych w roku szkolnym 2016/2017 uhonorowani zostali także uczniowie, którym Starosta Krośnieński przyznał stypendia. Zdjęcia w galerii.

Naszą szkołę reprezentowało 22 stypendystów:

 1. Armata Joanna
 2. Chmura Patryk
 3. Duszczyńska Alina
 4. Dyjak Gabriela
 5. Ganczarska Dominika
 6. Ginalski Oliwier
 7. Kielar Kacper
 8. Koczera Sabina
 9. Konik Zuzanna
 10. Kusz Agata
 11. Niemiec Magdalena
 12. Plezia Paulina
 13. Skawara Magdalena
 14. Sobiecka Anita
 15. Solińska Sylwia
 16. Szurlej Jakub
 17. Ścibor Joanna
 18. Warchoł Karolina
 19. Wojtoń Bernadetta
 20. Węgrzyn Diana
 21. Wilk Damian
 22. Urbanek Monika

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy.