ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 W dniu 6 października 2017 roku w ramach promocji Szkoły odbył się turniej ,,szóstek’’ piłkarskich dla gimnazjalistów. Zaproszenie przyjęło sześć reprezentacji okolicznych szkół gimnazjalnych, które rywalizowały najpierw w grupach, a następnie o poszczególne miejsca. W grupie A znalazły się drużyny z Lubatówki, Lubatowej oraz Rogów. Natomiast w grupie B rywalizowały zespoły z Długiego, Iwonicza Zdroju oraz Iwonicza. Zdecydowanie najlepsze w swoich grupach okazały się zespoły z Lubatówki oraz Długiego i to one spotkały się w finale. Turniej wygrało Gimnazjum z Lubatówki, które po zaciętym meczu pokonało Gimnazjum z Długiego 4:3.

 W meczu o III miejsce Gimnazjum Iwonicz zwyciężyło Gimnazjum z Lubatowej 2:0. Piąte miejsce w turnieju przypadło gimnazjum w Rogach, a szóste Gimnazjum z Iwonicza Zdroju.
 Oprócz rywalizacji sportowej zawodnicy mieli okazje zapoznać się z bazą dydaktyczną oraz ofertą edukacyjną szkoły na rok szkolny 2018/2019.
 Na zakończenie turnieju pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Krośnie wręczyła Pani Naczelnik Wydziału Oświaty Teresa Kuźniar oraz Pan Dyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu Leszek Zajdel. Dyrektor podziękował drużynom za przyjęcie zaproszenia i udział w turnieju. Wyraził także nadzieję, że w ramach dalszego etapu kształcenia wielu z grających w turnieju wybierze ofertę Zespół Szkół w Iwoniczu.

Wyniki rywalizacji:

Grupa A

  • Lubatówka - Lubatowa 3:0
  • Lubatówka - Rogi 5:2
  • Lubatowa - Rogi 5:2

Grupa B

  • Długie - Iwonicz Zdrój 5:1
  • Długie - Iwonicz 3:1
  • Iwonicz - Iwonicz Zdrój 2:7

Finał: Lubatówka – Długie 4:3

Mecz o III miejsce: Lubatowa - Iwonicz 0:2

Mecz o 5 miejsce: Rogi - Iwonicz Zdrój 3:0 

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
768
Odsłon artykułów:
1704276