ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 Zespół Szkół w Iwoniczu był organizatorem Powiatowej Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Zawody, które odbyły się 4 października 2017 r. były eliminacją do kolejnego etapu rywalizacji (zawodów rejonowych), do którego kwalifikowały się po dwie najlepsze sztafety z każdego biegu. Bardzo dobrze spisała się sztafeta naszych chłopców, która wygrała swój bieg i pewnie awansowała do zawodów rejonowych. Walka o zwycięstwo rozstrzygnęła się na ostatniej zmianie, na którą wybiegł uczeń klasy I TŻ Dominik Kijowski. Odrobił dystans do wyprzedzającego go zawodnika z Miejsca Piastowego i pewnie zwyciężył ze znaczną przewagą.

 Warto zaznaczyć, że Dominik jest aktualnym mistrzem Polski juniorów młodszych w biegach górskich. Oprócz Dominka w naszej sztafecie biegali: Michał Szwast (II Z), Kacper Prajsnar (I LO), Szymon Solecki(I LO), Robert Filip (I LO), Krzysztof Kasperkowicz (II LO), Szymon Wojtowicz (II LO), Wiktor Moszczyński (II TPS), Paweł Suwała (II TPS), Mateusz Ziajor (III LO).
 Nie udało się awansować osłabionej sztafecie dziewcząt, która zajęła trzecie miejsce. Ze względów zdrowotnych nie mogły wystartować dwie uczennice co miało wpływ na końcowy wynik. W sztafecie dziewcząt biegały: Joanna Wilk (I TŻ), Małgorzata Hajduk (II TŻ), Gabriela Mroczka (II TŻ), Donata Hulicka (II LO), Zuzanna Konik (II LO), Waleria Sawicka (II LO), Joanna Ścibor (II LO), Izabela Augustyn (III LO), Anita Sobiecka (III LO), Aleksandra Wiernusz (III TŻ).
 Na zakończenie zawodów, pamiątkowe dyplomy oraz puchary dla zwycięskich sztafet wręczył Dyrektor Szkoły Leszek Zajdel, który pogratulował zwycięzcom, życząc sukcesów w dalszym etapie rywalizacji. Opiekunami naszych sztafet byli panowie: Paweł Kowalski i Marek Rygiel. 

 

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
768
Odsłon artykułów:
1704278