ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Technika Zawodowe, zawód: technik ekonomista, architektury krajobrazu, informatyk, pojazdów samochodowych, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, żywienia i usług gastronomicznych, logistyk. Liceum Ogólnokształcące: oddział mundurowy o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne, oddział sportowy. Branżowa Szkoła I Stopnia: kierowca mechanik, mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik maszyn i urządzeń drogowych

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 Od 06 czerwca do 19 czerwca 2017 r w ramach projektu „Poprawa jakości kształcenia zawodowego w Zespole Szkół w Iwoniczu” w pracowniach szkolnych pod okiem fachowców młodzież i nauczyciele zdobywała nowe umiejętności i kwalifikacje na kursach: baristycznym, carwingu oraz kursie chemizacji z zakresu stosowania środków ochrony roślin przy użyciu opryskiwaczy. Kurs carwingu ukończyło 7 uczniów z klasy I i II TŻ i UG oraz dwóch nauczycieli.

 Pod okiem prowadzącego uczestnicy kursu uczyli się wyczarowywać ze zwykłych warzyw i owoców bukiety kwiatów i inne fantazyjne formy służące jako dekoracja stołów i potraw.

 Tajemnice sporządzania kawy poznało 7 uczniów klasy II i III TŻ i UG oraz dwóch nauczycieli uczestniczących w kursie baristycznym. Zdobyli umiejętności obsługi profesjonalnego ekspresu do kawy , różnych sposobów parzenia kawy i wykorzystania naparu do sporządzania napojów kawowych.

 Celem kursu chemizacji z zakresu stosowania środków ochrony roślin przy użyciu opryskiwaczy było zdobycie zaświadczenia uprawniającego do nabywania i stosowania środków ochrony roślin oraz wykonywania usług chemizacyjnych zgodnie z wymogami ochrony środowiska. Dokument ten wymagany jest w czasie kontroli dokonywanych przez ARiMR, PIORiN, a także kontroli w zakresie zasad wzajemnej zgodności (cross compliance) oraz innych urzędów i instytucji.

 Uczestnicy szkoleń otrzymali certyfikaty i zaświadczenia potwierdzające zdobyte umiejętności. Z pewnością pomoże to przyszłym absolwentom w znalezieniu atrakcyjnej pracy. Opracował M.H.  

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.

bip

m_ECDL
Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym ECDL

 

Projekty UE

Statystyka

Użytkowników:
2
Artykułów:
768
Odsłon artykułów:
1704293